Epilator

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

22. avg 2012 8:09

Andrea84, jaz ga imam - je ok, je pa za razmislit, če rabiš vse dodatne nastavke. Jaz jih ne.

Čarli08

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

22. avg 2012 8:23

Andrea, sem opazila, da je moj odgovor na prešnji strani, pred tvojim vprašanjem, sorry, moja nerodnost!!!

marjja

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

22. avg 2012 8:33

Imam drugega brauna, prvi je crknil oz. niti ne crknil, ampak kot je ena že omenjala, začel bolj briti kot puliti po ene 6ih letih redne uporabe. Meni so več ali manj vsi epilatorji ok, edini pogoj je, da ima lučko in čimveč pincet.

 

Drugače pa katti ali katera že je - mene puljenje ubija. Boli za umret, ja imam goste in močne dlake, pa še prag bolečine na nuli, da omedlevam ob zvinih, urezninah, in še kakšnih osnovnošolskih poškodbah. Pa da ne govorim, da nimam rdečih "pikic", ampak kar bule, ki jim pomaga samo 1-2 dni sence in čim manj dotikanja. Od kozmetičarke sem prišla tam-tam podobno ubita. Kar ni mogla verjeti, ko je videla kaj je nastalo mi na koži... Tako, da lepo epilator v roke, z dovolj velikim časovnim zamikom, da se zadeve do razkazovanja ohladijo, če ne pa stara dobra Gilettka pa se tudi na vsake toliko, da preživet.

Viva Meier

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. avg 2012 10:12

aja, vem da je offtopic, samo prag bolečine imamo načeloma vsi na podobnem nivoju. Različno imamo pa toleranco do bolečine, na kar vpliva več dejavnikov. Iz faksa sem si zapomnila predvsem stavek v skripti, kako se da na toleranco vplivat z denarjem. hihi

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

22. avg 2012 10:18

Hehe, torej odkar imam jaz  bogatega ljubimca, me več nič ne boli.

marjja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

22. avg 2012 12:13

Jaz uporabljam braunov epilator že cca 15 let. Tistega, ki ima 2 nastavka, enega, ki brije in drugega, ki puli dlake (tega uporabljam za noge, prvega pa za vse ostalo). Še vedno dela brezhibno in sem z njim zelo zadovoljna. Na začetku je bila bolečina dosti večja, pa tudi z vraslimi dlakami sem imela izzive ... čez nekaj časa se je to umirilo. 

Brijem se nekje na 3-4 tedne in moram reči, da imam dlak na nogah več kot za polovico manj, pa še tiste, ki so ostale, so dosti tanjše, tako da priporočam .

katjushka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

22. avg 2012 12:25

Moj epilator stoji na polici in čaka, da mu občasno obrišem prah. Brijem se pa kar z navadno žiletko, med tuširanjem nekaj potegov gor in dol. Po tuširanju namažem noge in sem kot nova. Nič ne boli in tudi lepo je. Voskala sem se ene dvakrat v mladosti, pa to ni zame, čeprav dobro prenašam bolečino.

 

naor

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

23. avg 2012 9:09

naor je napisal/a:

Moj epilator stoji na polici in čaka, da mu občasno obrišem prah. Brijem se pa kar z navadno žiletko, med tuširanjem nekaj potegov gor in dol. Po tuširanju namažem noge in sem kot nova. Nič ne boli in tudi lepo je. Voskala sem se ene dvakrat v mladosti, pa to ni zame, čeprav dobro prenašam bolečino.

 



naor

 

Migla

branka171

sporočila: 218

24. avg 2012 18:33

andrea, kot pravi čarli08 razmisli , če rabiš vse funkcije. Tale je dobrih 30 € manj, pa ni videt nič kaj slabši.

Sama imam Braunovega in sem z njim zadovoljna

 

http://www.enaa.com/oddelki/zdravjeInLepota/izd_9

branka171

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

24. avg 2012 23:41

Vendelina jr. je napisal/a:

Sergej C je napisal/a:

A na to, da bi nas prepričale, da ste tudi kosmate lepe, še niste pomislile.



Sergej

Tudi ne bomo, je pa ta retro ideja tako zabavna, da se krohotam



Vendelina jr.

 

Mogoce bi nas pa mozi morali najprej prepricat, da smo kosmate lepe, ker nam to ne bi nikoli padlo na pamet

Sama sem pa kot Vendelina :  ni boljsega kot obiska pri kozmeticarki.

25eur in imam bikini voskanje ter noge (to je sicer prijateljska cena, ker je kozmeticarka moja prijateljica), velikokrat si privoscim brazilsko voskanje (predvsem poleti) in tukaj me ne prepricate, da je to izvedljivo z epilatorji.

Tudi sama imam visok prag bolecine, samo ko imam na eni strani enourno sadomazo mucenje v kopalnici ali pa ko se pri kozmeticarki priklepetam skozi "mucenje" (velikokrat niti ne vidim kako cas hitro zbezi in je ze konec), grem raje h kozmeticarki.

Po drug strani pa mojo sestro pri kozmeticarki prevec boli in zato ona raje uporablja epilator - pac razlicni okusi

urska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti