Epilator

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

21. avg 2012 20:26

spagon je napisal/a:

Julia je prav znana po tem, da se ne brije. Pa enkrat je pri Oprah prav ponosno razlagala, da ne uporablja deodorantov in podobnih zadev.

 



saša

 

Zdaj bo vižo spremenila, ker je obraz novega lancome-ovega parfuma Življenje je lepo.

 

Vanja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

21. avg 2012 20:40

Andrea, podobna je bila moja Rowenta, s polno dodatki, ampak uporabljala nisem kaj drugeega kot depilator, brivnika ne, lučka je pa bolj slaba.

Tega sem pa gledala tudi jaz, ko sem pred kratkim kupovala novega, pa ni slab, kar veliko pincet ima, pa v bistvu sta  2 skupaj, čeprav ne vem, kaj bi naj s tistim ozkim počela. Ta vbočenost meni ni bila najbolj všeč, ker pod pazduho pa potem težko zraven prideš. No ja, imaš pa ozkega.

V glavnem, vse tiste luksuzne torbice so pa brezveze, saj se ne boš brila na Prešernovem trgu, a ne?

Cena je kar zasoljena, za pol manj denarja lahko dobiš kaj solidnega, če pa hočeš tega, ti priporočam Merkurjev popust, en ponedeljek v mesecu ga imajo, vsaj 5% dobiš.

marjja

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

21. avg 2012 20:48

Jaz ga imam tudi ene 10 let. Ne uporabljam ga, ker me ful boli, cuka....

Ali sem edina? Enkrat sem kupila Veet trakove pa si nisem mogla sama dol potegnit. A sem res tok občutljiva?

 

katti

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

21. avg 2012 21:02

Ja, draga Katti, verjetno si res. Eni pač veliko zdržimo, mene pač zlepa ne boli, niti na bikiniju, to naredim tako, mimogrede. Pa puljenje trepalnic, pa stiskanje mozoljev, pač noben problem. 

Pa saj ne moreš pomagati, tako pač je. Moji moški doma pravijo, da sem coprnica, saj me niti kake kuhinjske ureznine ali opekline ne bolijo tako, da bi morala tuliti (kot moji moški).

Jaz sem še s tistih časov, ko so vse take rane sprali s šnopsom pa rekli, naj se samo zaceli, pa do ohceti bo že bolje, pa malo je  treba potrpeti, 

Imam pa sestrično, ki je pri porodu omedlela od bolečin, pa je imela čisto normalen, lahek porod. 

Prag bolečine je pač pri vsakem drugačen. Ne sekiraj se.

marjja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. avg 2012 22:13

Hehe marjja, mi smo tole navado s šnopsom tudi na otroke prenesli ... če ni bilo res kaj hujšega, na vse rane in manjše ureznine smo zlili malo šnopsa, deca so malo smrdela po slivovki, ampak rana se pa nobena ni vnela ...

mamamia

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

22. avg 2012 6:50

Jao, mamamia, ko sem jaz to s svojimi otroki prakticirala, sem bila najslabša mati na svetu, za na socialno prijavit. Sem se iz zagamanega podeželja poročila v fino familijo na drug konec SLO, v "razvitejše" kraje, tam pa to ni šlo tako. Valjda, nisem imela pojma....vaška !!!!  

 No smo rešili problem pred 6 leti in se ločili, da ne kvarimo fine familije!

marjja

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

22. avg 2012 7:42

Do sedaj sem preizkusila vse od britvice (ni zame, sem prenerodna :P), trakov (ena sama packarija, ker se vse zlepi), voska (še večja packarija), krem (smrdijo, da ne omenjam vse kemije ki je v njih) do kozmetičark (se mi ne daje toliko denarja za dlake), dokler nisem pred cca 10 leti za prvi opravljen izpit na faksu od mami dobila epilatorja (ker je imela dovolj mojega stalnega nerganja okoli dlak ). Braunov Xelle odlično služi še sedaj, no vsaj delno, ker mi je ob zadnji uporabi uspelo uničiti nastavek za britje. Epilatorski nastavek uporabljam praktično povsod in sploh ni boleče (sem na srečo tudi ena od tistih terminatork s trdo kožo ), niti rdečice ni po epiliranju, prav tako ne vraščenih dlak. Prejšnji teden je fant naročil nek blazno v akciji Braun epilator, no včeraj sem ugotovila zakaj je tako poceni....ima pol manj pincetk (Braun 3 in nekaj, nek osnovni model), ožjo glavo in v primerjavi s starim je precej glasnejši, pa še lučke nima, ampak brivna glava bo pa ok. Vsake 14 dni oz 3 tedne si je pač treba vzeti slabo urico časa za uničenje vseh neželjenih dlak na telesu, drugače je pa super (v vsem tem času so se dlake zredčile in stanjšale), čeprav razmišljam, da bi šla na laser in bo sčasoma tudi s tem mir.



Ninja24

Sporočilo je spremenil(a) Ninja24 dne 22. 2012 07:43

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. avg 2012 7:56

Iz prve roke: po laserju ni miru ! Razen luknje v denarnici.

F r i n a

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. avg 2012 8:04

Frina, misliš to za medicinski laser? Ali tisti pri kozmetičarki? Po koliko obiskih? In pri črnih dlakah? 

 

Jaz v vsakem primeru priporočam philips. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti