Oi london

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. avg 2012 9:25

Pa naš Maribor v Luksemburgu tudi ...

Pa naša Ratejeva je danes v finalu v metu kopja, bravo Konjičanka!

mamamia

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

8. avg 2012 9:50

Mamamia z dejstvi pač ne kvariš užitka. Vse to, kar si zapisala drži in prav je, da se omeni tudi to.

Meni je gimnastika enako pomembna kot atletika, tako da ždim tudi popoldneve med četrto in šesto doma.

A Youtube ne sme še predvajati posnetkov iz Olimpijskih iger? Sem našla en drugi link vaje, ki jo je včeraj uprizoril Epke Zonderland. Če koga zanima: http://www.youtube.com/watch?v=mKn6KwT-PSA

Drugče strastno gledam tudi ostale panoge, med ostalim tudi trap - streljanje glinastih golobov.   A je katera gledala Hrvata Giovannija Cernogorca, kako je osvojil zlato medaljo?  Čestitke za kolajno

Danes pa držimo pesti Ratejevo in Špilerjevo ter Kranjca, ki bosta nastopila v kvalifikacijah! 

Vilma

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. avg 2012 10:53

Ta Nizozemec je letos nastopil na Šalamunovem mamorilau v Mariboru.

 

Cernogorca smo seveda odgledali. In zanimivo, včeraj so povedali, po TV, da ko so hrvaške novinarje vprašali, ali so bili na slavju ob zlati medalji zraven, so rekli da ne, so bili vsi na rokometu ... Pa šele predtekmovanja so v rokometu, Hrvati itak zmagujejo, da je veselje, tako da nihče ne bi ničesar zamudil, če bi izvrstnemu strelcu izkazali malo več pozornosti.

 

Pa met diska je bil včeraj za anale.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti