Oi london

 

 

mzm

saša

 in čestitke borbeni Urški!

adalbert

spagon je napisal/a:



saša

 

Ne le, da se pretepa, tudi vse natepe ...

mamamia

Dobesedno pometala vso konkurenco.

Suzi

Čestitke!!!!!

gobica1402

Povrh vsega je pa še lušna!

                                       

Mygrace

Čestitke tudi Luki in Iztoku!!!!!!  To bo treba kar  pri kosilu 

vida70

Pa mamo še eno medaljico. Bravo Iztok, bravo Luka

leandros

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.