Ciper

tema je zaklenjena

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

5. jul 2012 13:30

OlivaB, ne pričakujem , da mi pdorobno našteješ cpp v uk ampak, trdila si, da si povsem suvereno obvladala kontra vožnjo kot je pri nas in jaz te sprašujem le za eno ubogo križišče, ki ga je kot primer navedla VendelinaJr. Sej to ti pa ja ne more predstavljati težave :), poduči nas.

Drgač, tisto o dopustovanju na eni in isti plaži in turističnih vodičih je pa malo deplasirano in težko primerljivo z prometno ureditvijo podanikov njenega visočanstva, se ti ne zdi !?

hedonist

mamazeljka  

član od: 29.3.2006

sporočila: 462

5. jul 2012 14:13

[citat=--Lila Roza--]

Mnenja, izkušnje? Zanima me predvsem grški del, mesto Pafos. Gre kdo začetek avgusta tja?

 

Lila Roza

 

In kje je v tem vprašanju govora o CPP. Ali samo jaz ne razumem vprašanja   

mamazeljka

escada  

član od: 21.8.2002

sporočila: 563

5. jul 2012 14:37

hedonist je napisal/a:

OlivaB, ne pričakujem , da mi pdorobno našteješ cpp v uk ampak, trdila si, da si povsem suvereno obvladala kontra vožnjo kot je pri nas in jaz te sprašujem le za eno ubogo križišče, ki ga je kot primer navedla VendelinaJr. Sej to ti pa ja ne more predstavljati težave :), poduči nas.

Drgač, tisto o dopustovanju na eni in isti plaži in turističnih vodičih je pa malo deplasirano in težko primerljivo z prometno ureditvijo podanikov njenega visočanstva, se ti ne zdi !?



hedonist

Predvsem mislim da je "NEUMESTNA" uporaba besede deplasirano v vsakem tvojem postu,kjer provociraš uporabnike foruma.

Mislim da je Oliva podala kar dobro primerjavo, kar se tiče dopustovanja na eni in isti plaži, ne glede na to, kje je le ta. Razumem pa, da te to jezi, če sam spadaš med  dopustnike, ki jih je treba voditi za rokco.  ;)

Escada

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. jul 2012 14:38

Kadar sva v državi, kjer vozijo "po narobni" strani, je moj dragi za volanom, jaz pa opozarjam, na katerem pasu mora ostati, še posebej v križiščih. Tako sva namreč zmenjena, ker lahko kar hitro zapelješ na napačni pas. Če bi kar tako v tri krazne nergala... pa itak ne bi bila njegova žena.

Vanja

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

5. jul 2012 16:55

Escada, da sva si na jasnem: nič nisem povociral,želel sem le odgovor in nič več. Ker če nekdo nekaj zna, je prav , da poduči tiste, ki tega ne obvladajo.

Sem pa vesel, da tako pozorno bereš moje poste in poznaš vse moje besede. Lepo, sem počaščen.

Ne glede, da si bil tako kritičen do mene in si me celo nadrl ti želim vse dobro :)

hedonist

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

5. jul 2012 18:19

Vrnite se k temi, prosim.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

5. jul 2012 18:45

moderator2 je napisal/a:

Vrnite se k temi, prosim.



 

Težka bo, je nered na cestah,  pa še zmenit se ne morejo, kdo po kateri strani vozi in posledično je v križišču kaos.

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. jul 2012 19:07

Meni je bilo na Cipru z naskokom najbolj neprecenljiva izkušnja prehod zelene črte v Nikoziji (Lefkosia) in odhod na turški del. Tisto leto je bilo sploh zanimivo, ker sem šla na prehodu, ki so ga kontrolirali slovenski vojaki, ki so bili v sklopu modrih čelad.

In vezano za to izkušnjo (da vidiš, kaj je zid, pa kaj je etnično čiščenje in kako deluje tisto, da Turki, vi greste živet tja, Grki marš na drugi stran) deluje skoraj štirideset let kasneje. Makes you think.

In z južnega dela obale se je pač za tak izlet potrebno odpeljati do zelene črte in sem zato skromno pripomnila, da morda vožnja v lastni režiji ni najbolj ne-tvegana zadeva. 

Glede cpp vprašanja: mene je samo zanimalo, če tudi pri vožnji po levi strani velja desno pravilo ali ne.

Vendelina jr.

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

5. jul 2012 21:07

mamamia je napisal/a:

moderator2 je napisal/a:

Vrnite se k temi, prosim.



 

Težka bo, je nered na cestah,  pa še zmenit se ne morejo, kdo po kateri strani vozi in posledično je v križišču kaos.



mamamia

 

Kakor za koga.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti