Porjavitev

tema je zaklenjena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

30. jun 2012 10:04

Ježeš, jovita....I'm givin up.

Vendelina jr.

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

30. jun 2012 11:29

Ne bit užaljena.Hočem ti reči: sto ljudi sto čudi ali kakor kje in kakor kdaj.Drugače pa se strinjam s tabo: moramo se imeti rade,če hočemo, da nas imajo drugi radi.

jovita

Mygrace

sporočila: 6506

30. jun 2012 13:16

Zelo grdo je s podcenjevalnim tonom pisati o 3 majicah v enem paketu za 5€. Eni še za to nimajo.

 

 

 

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

30. jun 2012 13:22

Aha, pa s temi njuejvđeskimi štosi z unim objemanjem samega sebe zjutraj pred špeglom.... Pa imamo se radi, pa kdor sebe ne mara itede...dej bejž, no....!

Dejte no, dejte.....to ti je isti nivo, kot ga imajo ene inštitucije, ki držijo ovce v šahu s tem, da jim obljubljajo nebeško kraljestvo. V realnem življenju jim pa vse pokradejo. In če so dovolj akademsko agresivni, jim raja z majicami za 5 evrov nasede. Raja, ki verjame besedam. Magari ene , haha.....

Ni problem v tem, v kaj si oblečen, bistvo je v tem, kdo si, ko si slečen

 

(še par dni do polne lune kwak press)

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

30. jun 2012 13:24

Aha, tretjič padla pod križem:

Vandelina, ni šans, da greš z mano na kavo!

Mygrace

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

30. jun 2012 13:36

Vendelina je hotela reči, da v takšnih majcah ne moremo izgledati urejeno na javnem kraju: trgovina, služba,... (tako si jaz razlagam).Se strinjam z njo.

Jaz sem hotela reči, da  je takšna majca najboljša za aktivno gibanje na podeželju, kjer je bolj kot videz pomembno, da je "komot".

Tema foruma je porjavitev.Jaz sem pristaš narave, nekatere prisegate na faktor.Prepričana sem, da je bilo pred faktorji veliko manj kožnih obolenj.Imate vso pravico, ne strinjati se z mano.In uporabljati kremo s faktorjem.

jovita

Mygrace

sporočila: 6506

30. jun 2012 13:54

Ja, ja, ja......seveda je tema porjavitev, ja, ja, seveda.....dej no, dejkaj majo veze majčke pol?

 

Mygrace

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

30. jun 2012 14:14

Mygrace je napisal/a:

Zelo grdo je s podcenjevalnim tonom pisati o 3 majicah v enem paketu za 5€. Eni še za to nimajo.

Mygrace

 

Grdo, žaljivo, ja.

Ah, odpustimo jim, saj v svoji nadutosti ne vedo, kaj delajo.

lp

mzm

Mygrace

sporočila: 6506

30. jun 2012 14:15

Jaz ne odpuščam. Pač.

Mygrace

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

30. jun 2012 14:38

 Še sreča, da je Vendelina obupala nad nami z majicami in švabskimi šlapami.  Se vsaj ne bo vtikovala več v tiste, ki ne španciramo po prestolnici stajlingirane in zafrustrirane, ali smo ustrezno oblečene. Sem celo včerajšnje popoldne porabila, da sem k svoji svetli polti pomerjala plave cote, pa sem "giving up". Pač sem vaška trola, ko nima pojma. Tako da bom še zmerom na vrt oblekla sinovo staro košarkaško majico, pa upala, da se kaka stajling ocenjevalka ne prišeta mimo. Bi se kar pogreznila v vrtno zemljo. 

Sem pa glede sončenja pobrskala po Ašičevih knjižicah in našla par zanimivih receptov. Ampak ne bom jih napisala, to so pač samo neke žavbe iz prejšnjega stoletja.

Pa lep vroč pozdrav, brez opeklin.

 

 

 

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti