Kratke poletne oblekce za vsak dan. kam v nabavo ?

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

28. mar 2012 14:41

Ann Christine je tudi v Planetu Tuš v Kopru, je pa tista v Celju večja in ima tudi večjo izbiro. Stvari so pa res luštne.

Margot

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. mar 2012 6:54

vd007 je napisal/a:

Sem na novo priseljena v Lj konc, pa se še malo lovim. Povejte mi, kam naj grem v nabavo za kratke poletne oblekce za vsak dan, pa da jih dobim po zmerni ceni. Kje kupujete takšne stvari v Lj koncu??

Hvala...

 

vd007

 

Takih trgovin je kot solate. Samo - poletne oblekice pridejo v trgovino v maju. Ker, v čem je pa fazon, da bi kupovali nekaj, kar še vsaj šest tednov ne bomo nosili?

Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

29. mar 2012 7:45

Vendy je pa tudi res, da v tem času najdeš kar ugodne modele kopalk že iz nove kolekcije in čez 2-3 mesece nebo več "mojih" številk.

Začetnica

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

29. mar 2012 8:19

Poletne oblekice so že v trgovinah .... barvita kolekcija oblek v H&M. 

V čem pa je "fazon", da ne bi kupili nekaj kar bomo nosili čez nekaj časa? 

 Ta teden sem si kupila krasno "must have" rdečo poletno obleko .... nekje sem prebrala, da je to dober kos letošnje sezone ....Zakaj je torej ne bi kupila že zdaj?

Sicer pa se poletne kose oblačil da zelo dobro kombinirati tudi s kakšnimi bolj toplejšimi kosi oblačil ...

 

 

Mayisa

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

29. mar 2012 8:33

Poletne oblekce na Goriškem nosimo že te dni, saj so čez dan temperature do 25 stopinj. Čez oblečeš jopico ali blazer, v jutranjem hladu še trenč (pa še ta ni več potreben, trenutno sem v kratkih rokavih).

 

Kot so že povedali, je Ann Christine tudi v koprskem Planetu Tuš in cenovno ni primerljiva z Dolce&Gabanna - je denarnici zeeeeeelo prijazna trgovina.

 

Lepe oblekce imajo čez celo leto tudi v Promodu.

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

29. mar 2012 8:59

Hmmm..zakaj kupujemo prej? Npr. zaradi tega, da ko bo vroč dan, da bom imela kaj lahkega za oblečt. Kot drugo, od lanskega poletja me je 15 kg manj...tak da mi je vsa poletna garderoba prevelika...nočem pa tisti dan, ko bom že kaj želela oblečt, letati po nakupih in to iskati ( ker takrat ko potrebuješ nekaj določenega, tistega ne najdeš, vsaj pr meni je tak ). Jaz zmeraj kupim že prej...tud res je, kar je prej ena omenila, da potem ni več št. ipd...pa bom šla  čez vikend malo na izlet na primorsko , tak rada grem tja

Vsekakor pa se vstavim pod Staro trto na kosilu

 

vd007

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

29. mar 2012 12:46

Če greš v Koper,imajo v Planetu tuš,trgovino Oviesse.Tam že imajo poletne oblekice,verjetno,ker smo jih dobili že tudi v Celju.Sta si pa z Ann cristine cenovno dokaj podobni.

kriznana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti