Mixer moči 450 w

Punce, a je mixer moči 450 w dovolj močan za povprečno gospodinjstvo (nap. za gnetenje mase za krofe- 20 minut ?). Hvala!

Je. Ampak če najdeš takega s 600 W, toliko bolje (mislim, da ga ima Bosch). 

Sonja

JP. Jaz mam sice 500W, ker ga rabim tudi za kruh. - zgnete do 1kg moke +dodatki= torej nekje 1,7 kg mase

Jaz imam BOSCH-evega 1600W,odličen za vse vrste testa-za potice,kruh,krofe itd..

Je pa tudi kruhomat odlična zadeva,pa še zamik časa ima.Tudi sama sem veliko mesila z njim,dokler se ni preveč utrudil in je šel

Lep pozdrav in veliko uspeha pri peki

 

asimina

Jaz imam Boschevega, ročnega in se odlično obnese tudi pri 20-30 minutnem gnetenju testa za krofe.

 

Ninja24

Asimina, koliko moke pa lahko največ uporabiš?

zoja2

V navodilih je napisana količina za vse vrste testa.V glavnem mesim vlečeno in kvašeno testo.Za kvašeno gre lahko do 1,5kg moke,vendar za moje potrebe potrebujem največ 1kg.

asimina

Jaz imam Bosch 450 W, res je tih in zmogljiv.Probala sem z njim gnetit  tudi testo za kruh in tukaj mu zmanjka malo moči čeprav se da.

paulina d

Imam MUM  550W. Kako dolgo mesite vzhajano testo??

 

Engie

Takole okvirno - 10 minut, ne gledam na uro ampak po izgledu testa presodim, kdaj je zadosti.

rimljanka

Kar nekaj let sem uspešno gnetla testo za krofe z Gorenjevim mešalcem 350 W.  Je jamral, ampak naredil.  Ne bi zmogel, če bi kavlje pustila v testu, zato sem jih vanj le zabadala za toliko časa, kolikor je zmogel. Ne vem, če sem kdaj testo gnetla več kot 10 minut, raje manj, pa so bili krofi vedno odlični. Nič drugačni, kot sedaj, ko jih gnete testomat. Dvomljivci si fotografijo lahko ogledajo pri mojem receptu.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrimljanka
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti