Zapovrstje vnosa hranil čez dan...

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

28. jan 2012 20:40

pa recept objavi.. ravno sem oddala recept za nekaj najbolj čokoladnega..sicer hladnega..počakaj par dni

www.mojalbum.com/naredilaana

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

28. jan 2012 20:42

wo hooo, sem pogledala ta link. Rhubarb white chocolate? lemon meringue?? cherry hot??? zanimivi okusi, waw

www.mojalbum.com/naredilaana

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

28. jan 2012 20:48

BANNANNA: Saj veš, zate alles ;)
Res ni lepšega kot dejstvo,da ste pravi ljudje z pravo dušo tukaj zgoraj in da je pozitivnost nad vsem. Res mi je fajn, da se ti dopade ter da vidiš neki smisel v mojem nakladanju ;)
Kar hitro v štacuno, pa povprašaj če lahko vse te okuse naročijo!!!

VEŠ KAJ MENE NAJBOLJ MIKAAAAAA:
http://www.whittard.co.uk/hot_chocolate/hot_chocolate_f

 

Ne morem mimo. KO SI SAMO OKUS PREDSTAVLJAM. Pa ko itak BELA ČOKOLADA zmaga! Zraven pa kaki domači prijatelji, ali pa kaki muffin z temno čokolado...ufff ufff

MBrando

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

3. feb 2012 8:41

Zjutraj ješ večinoma OH, ker jih rabiš za čez dan, pa tudi nekaj B. Potem pa pred treningi ali po treningih je dovoljeno več OH, pa po fizični aktivnosti več beljakovin. Zvečer čim manj OH...Jaz si sicer ne tehtam hrane, vem približno, si pa porvcije naredim in stehtam ene stvari že prej - ker ni časa kuhat in sproti prirpavljat vsega. Ni mi to sicer bistvo življenja :), niti ni časa, da bi bilo, ampak si pa itak ne smem niti privoščit velikorat kake nezdrave hrane. Mi je pa smešno, ko eni kuhajo s ful olja, jaz to nisem niti, preden sem začela razmišljat o zdravem.

xxs

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti