Kuhanje v pomivalnem stroju

Ko sem zadnjič od prijateljice slišala za idejo o kuhanju v pomivalnem stroju, sem zgroženo rekla haloooooo ?!

Menda se da v pomivalnem stroju pripraviti vse sorte reči, od lososa, lazanje, do ne vem česa. Na spletu je kar nekaj strani (vtipkaj: dishwasher cooking). Osebno imam predsodke, zanima pa me, če katera od vas kuha na ta način in katere prednosti vidi v tem.

Sweetie

Mogoče je bolj perspektiveno v pralnem stroju, ker ima še funkcijo mešanja! (?)

LP

Sergej

Da se marsikaj. Glede na temperaturo prav gotovo marsikatero stvar v pomivalnem stroju pripraviš do tega, da zakrkne, ampak ravno ekonomičen in higieničen način priprave hrane pa to ravo ni. Če imaš v sebi kaj raziskovalnega duha, pač poskusi.

Sonja

Sergej C je napisal/a:

Mogoče je bolj perspektiveno v pralnem stroju, ker ima še funkcijo mešanja! (?)

LP



Sergej

 

Mogoče bi se dalo stepsti smetano ali narediti sneg na centrifugi s 1400 obrati :)))

Atina

čez 10 let bomo že kupovali pralni,,pomivalni stroj ter pečico v enem.  Ne moreš verjet, kaj vse nekateri sprobajo.

kleo

No, če potem dodamo še one črne kvasovke iz pomivalnega stroja.......................

Pri vsaki taki obskurni stvarikot je kuhanje v pomivalnem stroju, mi vedno pride na misel, da imajo ljudje, ki si kaj takega izmislijo, res polne r... vsega in veliko preveč časa, ki ga očitno ne znajo porabiti za kaj bolj koristnega.

Človek res ne razume, zakaj bi na eni strani moral imeti 1003 strojčke in pripomočke za gospodinjstvo, na drugi strani pa potem še "!izumlja" čimbolj obskurne načine njih uporabe.

No, vsak po svoje, meni na kraj pameti ne pride, da bi po ovčje posnemala take ideje.

rimljanka

Polovični program pranja, enga pišanca, pa še pol žehte cunj.

 

@limnol; seveda je ekonomično, mišljeno je namreč da skuhaš kosilo medtem ko pereš posodo prejšnega dne.

Commis débarrasseur

Res, kaj vse si ljudje zmišljujejo, samo da je malo drugače, pa če tudi ni prav enostavno. Bi mogoče veljajo probat kakšno pecivo speči v sušilcu. Zakaj bi bilo pa to nemogoče?

zeta

Vanja je nekje zapisala, da kdor zna skuhati, skuha tudi v navadnem loncu, kdor pa ne, mu pa niti pomivalni stroj ne pomaga dodajam jaz.

 

 

 

naor

 Kaj pravite, strojček za mužo krav, za kaj bi bil še dober 

 

Pozdravček!

Raj ne odgovorim dragička...se mi kosmate asociacije in ideje podijo po glavi

Viva Meier

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti