Se gremo potepat?

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

9. avg 2011 11:57

Ežoj, uživaj in še kaj napiši!

Saša

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

9. avg 2011 12:08

Jaz crkavam od fovšije . Ežoj, 

 

Pozdravček!

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

9. avg 2011 12:30

Smo si pa očitno enotni, da ima Ežoj izrazit smisel za javljanje s potovanj. Sproščen stil pisanja, prepleten s pravo mero humorja, skratka zanimivo in prijetno branje.

Všeč mi je bilo npr., ko je omenil, da je k njemu pristopila mlajša ženska (okoli 50 let). Glede na to, da je fant študent, bi mu verjetno lahko bila mama.

Malo me moti le, da so po moje, njegove mačke pa čisto preveč same. Najprej sem pomislila, da jim je postavil šotor ker odhaja na pot in jim tako zagotovil streho nad glavo, sedaj pa berem, da je šotor vzel s seboj. Upam, da si jim vsaj hišo pustil odprto.

Želim ti čim boljši dostop do interneta, da se boš lahko redno javljal prijetn pot in srečen povratek domov.

zeta

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. avg 2011 13:08

Loni, fouš sem ti za hribe, da ne morem povedat

Ežoj, piš piš piš, letos bo tvojemu javljanju podlegel tudi tulkec, branje je nalezljivo...

tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. avg 2011 14:37

zeta je napisal/a:

Všeč mi je bilo npr., ko je omenil, da je k njemu pristopila mlajša ženska (okoli 50 let). Glede na to, da je fant študent, bi mu verjetno lahko bila mama.

zeta

 (res manjak oni stric, ki se valja po telh od smeha, Bojan!)..., Zeta, tolk si me nasmejala.

rimljanka

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

9. avg 2011 16:33

Rimljanka, Ežoja sicer ne poznam osebno, sem pa iz njegovih postov kmalu razbrala, da konec meseca čaka na penzijo in ne na štipendijo. V zadnjih dveh odstavkih, ki se nanašajo na mlajšo žensko in na njegove mačke sem se malo pohecala, kar pa se mi ni ravno posrečilo.

Drugače pa, verjetno preveč resno delujem tule in v bodoče bom pripisala: hecam se.

Če ste se pa na moj račun malo nasmejali, pa tudi nikomur ni škodilo.

Bojan! Zdaj pa dost smeha, pa nazaj delat!

zeta

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

9. avg 2011 20:37

Saj to je bil tvoj namen, da nas spraviš v dobro volje, zeta, kaj ne? No, in smo dobre volje, ne samo jaz, upam. Drugače se pa strinjam z ežojem, da smo ženske pri 50 mlade, jasno.

rimljanka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

9. avg 2011 21:23

(Bojan, si prebral?)

tulka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. avg 2011 22:05

Evo, spet jaz. V kampu, kot sem povedal, naj bi bil internet vsepovsod, zastonj. Ko sem danes vprašal kako je z internetom, pravi, da lahko v " upravni stavbi " za 4 ure  20 kron. E pa *ebiga, a se norce dela ali kaj. Pri njem sem le kupil karto za vlak in sem sse odšel po mestu prosvetljevat. Izpadlo je, da za tist kabinet Nielsa Bohra vem edino jaz in noben drug ( prisežem, da ga nisem izmislil, nekje prebral na internetu ).

@Vendy: po praviči če povem, nimam pojma kam se je potepal tist Mann.

@Ognjič: že sem se hotel pohvalit, da ni komarjev, pa so me nocoj neki popikali, maloprej šotor nasprejal, upam, da bo pomagalo.

pomnil sem se dragičke:

 

gre dragička na bičikl, domači vprašjo, kam, v Koper po ribe.

Dejansko videl kako na vlaku prevažajo bicikle. Bicikli so vsepovsod:

tega je ketna rešila pred krajo.

Evo, kako je videti v kampu zjutraj:

En turist namaka noge v Baltiku ( preizkusil tudi slanost, pravi neslano! ):

Temperatura vode 19,8 stopinj.

Moram gret, da me ne naženejo. Glede kulinarike: đank fud, in tako bo tudi ostalo, v tole moji veri so vpeljali za mene strogi post ( skor hujše kot pri muslimanih ), le da je v moji veri denarni post, moram trošit minimalno.

No, pa še ena slika, recimo za hedonista:

ežoj

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

9. avg 2011 23:02

Ežoj, tisti zic od kolesa kar prinesi (saj si ga ti dol snel?). Kdo te je pičil kača ali komar?

Drugače pa: "Trikrat hura za R 5"!

 

Pozdravček in srečno!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti