Se gremo potepat?

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. mar 2014 7:14

Čile ti paše! Ko se vrneš, pa bo tudi tu pomlad že skoraj v razcvetu, te dni temperature do 18 stopinj! Zima na splošno ne odgovarja študentom višjih letnikov, tudi študentkam ne!

 

naor

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

8. mar 2014 10:25

ežoj, tole zgoraj je meni res vse skupaj zelo zanimivo, potovanje, španske besede... zaradi njih potem na prevajalniku visim, tudi tole o prehrani mi je všečno , že iščem najboljšega ponudnika, diuretike, merilce in podobno, bom pustila doma, ko bova šla, s prtljago ne bova obremenjena  uživaj v vsem, kar ti je tam namenjeno in srečno

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš." babka1951

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. mar 2014 10:37

Babka res, malo zamenjaš lokacijo in prideš nazaj kot nov!

 

naor

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

8. mar 2014 10:48

Moje sicer niso tako sveže kot ežojeve, so stare 3 tedne, ampak potepanje pa je bilo...

 

Viva Meier

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

8. mar 2014 11:27

Potepanje , palme, banane, voda, krater .... ??? Prosim izdaj nam, kje si se potepala, ne znam locirati ..., razmišljam v eno smer, spet drugam, a  ne upam si glasno ugibati...

sonce51

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

8. mar 2014 12:17

Od Kostarike do severne Kolumbije

Viva Meier

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

8. mar 2014 18:43

Super, pa še ti kaj napiši, kako je potekalo tvoje vandranje ... jaz sem si takoj  nekaj malega o Kostoriki in Kolumbiji   prebrala pri stičku Googlu (sem morala malo osvežiti znanje, locirati državi, saj  je vse  zbledelo ).

Lep večer

sonce51

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

8. mar 2014 19:50

Hvala, hvala, fotke so izjemne , školjk očitno koker češ:)  Ja vem, težko je včasih dobiti info o tistih ribah, ki pridejo na kopno in še kako se strinjam s tabo, tud če je ribe je ziher užiten. ( vem Rimljanka se zgraža, ampak kaj čem, sem pač zaprisežen mesojedec in bolj ko je cudna žval, rajši bi jo probal ) .In ko vidim eno fajn korpulentno živinče mi je sicer všeč v primarni obliki ampak pred očmi se mi že zavrti film, kolk zrezkov, kotletov, rebrc,.....bi lahko sproduciral iz nje, žal, tako je to :) 

Ezoj, sem pa eni fotki videl celo en zanimiv objekt sicer od zadaj ampak, kot se reče - daj što daš :)

Uzivaj na polno, zdej noge v oceanu al vidim al pa ne, mi je vseeno, rajši kej druzga  in naj te boginja potovanja ( saj res, katera pa je ?) varno vodi še naprej vse do tvoje vasi ! 

hedonist

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

8. mar 2014 20:05

Če se prav spomnim, je bil na Olimpu za mobilnost zadolžen Hermes. V naših logih pa v isti pisarni sedi Sv. Krištof (z ežojem sta na ti).



Sonja

Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 08. 2014 20:05

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

8. mar 2014 22:13

Čudovito...od ežoja in Vive Maier!!!

Okej, ežoja se ne da prepričat, da bi odprl blog ali novo temo z naslovom potovanja, pač neposlušna in "buntovna" študentarija. Viva Maier, a tebe nam bo pa uspelo nahecat za blog z naslovom potepanja? Meni je res brez veze, da se takšne zanimivosti izgubijo v teh "črevah", ki se vlečejo par let .

Kako je pa kaj z 8. marcem v Čilu? Počas bo treba ruzak spakirat in it domov štihat, anede? 

Srečno še naprej in pazi nase!

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti