Oprah winfrey

tema je zaklenjena

giga 33  

član od: 29.1.2009

sporočila: 46

tema odprta - 25. maj 2011 19:23 | ogledi: 7.867 | odgovori: 44

Danes, 25. maja bo imela Oprah po 25ih letih svojo zadnjo oddajo meni najboljšega pogovovornega šova vseh časov. Spremljala sem jo 20 let in povem vam, ona je zame Carica. Če bi bilo na tem našem planetu,( ki gre v maloro) več njej podobno mislečih ljudi, bi bil naš svet veliko lepši in boljši.  Pa lepo se imejmo, uživajmo v vsaki sekundi in vsaki malenkosti, saj nikoli ne bomo vedeli, kateri bo naš zadnji dan. In če bi vedeli, ali bi bili do sebe in drugih drugačni ali ne?

giga 33

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

25. maj 2011 19:49

Oprah Winfrey? Nikad čuo, pa če verjamete ali ne!

ežoj

giga 33  

član od: 29.1.2009

sporočila: 46

25. maj 2011 20:52

Dragi Ežoj. Na hitro: Gospa je letnik 54, imela je zelo grdo otroštvo in mladost; leta 1986 je začela televizijsko kariero z  talk šovom, v katerem se je govorilo o vsem- družini, nasilju, drogi, istospolni ljubezni,....; času norih krav je na tv rekla, da ne bo nikdar več jedla hamburgeja in si nakopala strašansko tožbo z stani govedorejcev; ustanovila je knjižni klub in ljudi vzpodbuja k branju knjig; igrala je v filmski drami S. Spielberga The Colour Purple; v Johannesburgu je ustanovila šolo za revne deklice ki jo sama finančno podpira; v predvolilni kampaniji je pomagala Obami in rekli so, da mu je priskrbela najmanj miljon glasov;   V glavnem, je ena najbogatejših američanov in do tega je prišla sama. Ni svetnica, je pa dober in zelo radodaren človek.

giga 33

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. maj 2011 22:07

ežoj vas provocira

Vendelina jr.

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

26. maj 2011 0:02

In za božič je občinstvu podarila svoje favourite things! Omadona, jaz sem samo gledala! ipad, vw hrošč, torbica, nakit, obleke pa še in še in še in kar ni bilo konca!

tunna http://titabota.blogspot.com/

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. maj 2011 0:33

tunna je napisal/a:

In za božič je občinstvu podarila svoje favourite things! Omadona, jaz sem samo gledala! ipad, vw hrošč, torbica, nakit, obleke pa še in še in še in kar ni bilo konca!



tunna http://titabota.blogspot.com/
Menda je jasno, da to placajo sponsorji in ne gre iz njenega zepa. Vanja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. maj 2011 7:28

Ne Vendy, nič ne provociram, jaz sem doma v takem zakotju, da sem od TV programov imel prvi in drugi program SLO in POP TV, sedaj po novem še zraven tretji program, pa en program s vedeževalci ( živi naj kapitalizem ) in še en program, ko pogosto Vodušek vodi neko omizje. Pred časom mi je hčarka hotla nekaj zriktat, dela na telekomu, pa je mislila, da mi uredi, da bi gledal menda 150 programov, seveda sem se zahvalil, tudi to kaj imam sedaj mi je preveč, pa za nameček, jaz imam čisto ispraven televizor, dela mu oni gumb za izklop in ga pogosto zvečer tudi uporabim, oziroma tudi ne uporabim ( beri: televizorja sploh ne prižgem ). Pa sploh me tela kapitalistične pogruntavčšine ne ganejo ( čeprav priznam, da sem tistega braderja rad pogledal, posebej, ko je frina razlagala, kaj vse ona tam vidi ). Kakorkoli, sedaj se mi pravzaprav zdi, da sem nekje za to vašo Winfrid slišal, oziroma bral, da bo nehala vodit neko oddajo.

Če verjamete ali ne!

ežoj

neznan uporabnik

26. maj 2011 10:34

Dear kolega Ežoj, sedaj se je lahko nagledaš vsak dan ob 14 na pop tv po poročilih. Ni tak slabo.

Če ti jaz rečem da nišvoh, verjami. Včasih je mal dolgcajtna. To je pa tud vse. Torej POP TV ob 14.00.

 

Multivitamin 

multivitamin

neznan uporabnik

26. maj 2011 11:10

Se ti opravičujem kolega Ežoj, gledam spored za naslednji teden in so jo na POP TV skinli s programa. Ne vem sicer zakaj, vem samo, da se tam šeta zelo, zelo veliko šalabajzerjev. Mogoče jo ta teden še obdržijo al bodo pa raje vrteli eno madam z enim spotom pa nekega premierja ene hecne države poleg - z vsejako svetovalno ekipo in ministri - to si vsekakor oglej. To je šele poučno in zanimivo. Ta pri Oprah niti kave ne bi smel nosit.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. maj 2011 11:39

Še malo nadaljujem. Ena država pač je, katere sem pač državljan. Nisem desničar. Groza, bi si raje štrik navezal okol vratu. Gledam pa parodijo zarad katere bi si pa najraje dvojn vozel nardil. Baje bolj pomaga.

 

Skratka to je živo posilstvo, kaj se nam dogaja.

Oprah je s kakimi malimi kiksi res balzam za dušo. Magar bil to dr. Oz. Ta je melem proti dr., ki sedijo tle. Mamo tud mr. No ni oznaka za mister ampak magister-magistra. Uff, joj, se nam bo ja zmešalo od presežkov, ki jih premoremo. Kot izvozni artikel pa ne dosežejo niti nulte stopnje ddv.

 

Oprah je zakon proti njim.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. maj 2011 11:55

Če lovite HTV1 je na sporedu vsak delovnik od 11 do 12 dopoldne.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti