Oprah winfrey

tema je zaklenjena

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

26. maj 2011 12:33

Če imate pa siol box ali amis škatlico si pa lahko vse skupaj posnamete in to teden v naprej. Pa res ne delam reklame za enega ali drugega operaterja.

Lp  

leandros

neznan uporabnik

26. maj 2011 12:42

Super leandros. Saj jaz tud nisem reklame delal. Samo na televizijah včasih res menjajo programe kot gate. Skratka sedaj je preverjeno na HTV1, ob delovnikih od 11 do poročil ob 12. Menda ja še oni ne bodo umaknili. Danes je blo.

 

 

Multivitamin

multivitamin

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

26. maj 2011 12:49

[citat=--multivitamin--]

Super leandros. Saj jaz tud nisem reklame delal. Samo na televizijah včasih res menjajo programe kot gate. Skratka sedaj je preverjeno na HTV1, ob delovnikih od 11 do poročil ob 12. Menda ja še oni ne bodo umaknili. Danes je blo.

 

 

Multivitamin

 

Se mi zdi na HTV bolj vedo kaj večina prebivalstva rada gleda (oz. jim je mar) in zato tovrstnih oddaj ne ukinejo kar tako, da o dobrih serijah na HTV 1 in HTV 2 sploh ne govorim.

Lp     

leandros

neznan uporabnik

26. maj 2011 12:56

Draga leandros, palec gor. Upam da nisva pičila v osje gnezdo. Vsaj kar se tiče nacionalke. Jutranji program ponavljajo celo popoldne. Da o filmih ne govorim.

 

Edino kar je na nacionalki fajn so filmi tedna ob sredah in eno trije tedensko, zelo kvalitetni na drugem programu, večinoma v poooznih nočnih urah. Drgač pa jaz itak nacionalke ne gledam, poročila gledam na popu, htv in ard. Ostalo pa 3sat.

 

Nacionalna tv mora biti, samo včasih se resnično sprašujem, čemu le????

 

Multivitamin

multivitamin

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

26. maj 2011 13:10

Čemu le? ja, da jim lahko plačujemo položnico vsak mesec!  

Lp

leandros

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2011 13:19

ežoj je napisal/a:

Ne Vendy, nič ne provociram, jaz sem doma v takem zakotju, da sem od TV programov imel prvi in drugi program SLO in POP TV, ..... Pred časom mi je hčarka hotla nekaj zriktat, dela na telekomu, pa je mislila, da mi uredi, da bi gledal menda 150 programov, ežoj

 

 

İAy! Qué pena.

Sicer je tako, da človek od 180 programov v resnici gleda kakih petnajst, ampak med njimi jih je vrsta takih, ki se jih splača uporabiti za edukativne namene. Zlasti, če se človek uči tujih jezikov, blazno pomaga ta zvočna in slikovna podlaga. Je nekako večji gušt to gledati preko klasiš tv-aparat rituala kot pa preko interneta.

 

BTW, a to, kdo je Cristiane Amanpour veš - ali pa bo treba tudi to na novo osvojiti?

Vendelina jr.

neznan uporabnik

26. maj 2011 13:28

Ve, sigurno. Jaz sem tak vesel, ker so onega dobli. Mladić al kaj je že. Vsake svobode je enkrat konec. In, če je res kriv, mu jaz samo privoščim..., ne bom nadaljeval.

 

Multivitamin

multivitamin

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

26. maj 2011 13:59

Glede ICTY v Haagu in tudi vseh ostalih sodišč na svetu je tako, da "kogar povabi sodišče, se mora tam zglasiti" in konec besedi.

Multi, da ne bova čisto offtopicirala - a ti si snemaš Oprah ali kako?  Ker jaz se ob tem spomnila tiste kultne scene v Oceanovih trinajst, ko v enem trenutku George in Brad gledata TV v hotelu in je ravno na sporedu Oprah in reče karakter od Georga, da če se le da, vedno gleda Oprah in zraven navrže še Bradovemu karakterju, da naj se malo umiri in ustali in naj si ustvari družino in da je Oprah carica.  En takšen dober filmski obrat, ker vsi gledalci vedo, da v resničnem življenju ima Brad blazno veliko familijo, George se pa kar noče ustaliti.

 

Vendelina jr.

neznan uporabnik

26. maj 2011 14:11

Draga moja, ne snemam. Ko naletim pa gledam, to pa ja. Ker ona se mi res zdi fajn.Ne, da bi jo zasledoval po programih. Malo sem pregledal programe, ker je gigi 33 izpostavila in smatram, da je to fajn gledat.

 

Ne bom pa raje napisal kaj želim onemu, z zaporom al brez. Sem si šel malo videe pogledat pa me je minilo, da tak hodi po galaksiji, če se lahko navežem  dna rago proxy in brisače.

 

NO OPRAH, je definitivno boljša izbira. Saj veš kaj mislim Vedelina.

 

 

Onega pač ne maram, je osebno in splošno in bi ga rad videl viset.

Osebno, ker sem jaz gledal njegove svinjarije po tv, splošno pa...

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. maj 2011 14:21

Aja, Vendy. Tud Bradu ne štima zadne cajte. Če bi pa jaz bil Clooneey bi me bila polna jadransko-grško-španska obala. Seveda bi bil samski in nudl. Če bi mel pa še Bradka poleg pa itak si lahko misliš kaj bi blo.

 

RAZVRAT

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti