Oprah winfrey

tema je zaklenjena

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. maj 2011 16:01

Multi,

sva že dva!

ežoj

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. maj 2011 16:07

Ja, ene nosi luna, ene kaj drugega, pa nas vse kdaj malo zanese. Pol se pa zaletavamo. Samo mi je ljubše če me nosi iz enakega razloga kot ežoja, ne pa zaradi lune ... (no, od tega ne nosi ...)

In, multivit, glede na tvoj apel o zahtevanju nemogočega. Saj poznaš tisto: Bodimo realni, zahtevajmo nemogoče. Da se na forumu ne kregamo in ne žalimo, sem mislila, pustimo zdaj politiko.

Mamamia

 

mamamia

neznan uporabnik

26. maj 2011 16:08

Saj vem dragi kolega. Bom dal deset prstov gor, ker vem, da nisva edina.

 

Komu sem pa namenil teh deset objemov pa je politična tajna. Uff,se najde lušnih v zakulisju.

 

 

Multivitamin

multivitamin

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

26. maj 2011 16:47

S Streepovo bi pa tudi jaz šla z največjim veseljem na kavo. Zame je igralka št.1. (Morda kdo ve,kako je naslov filma, v katerem igra taboriščnico in govori angleščino s prepričjivim poljskim naglasom?) Tudi Oprah sem gledala v enem filmu, igrala je zelo dobro, njenih pogovornih oddaj pa ne obrajtam. Sto ljudi, sto čudi.

mejačka

neznan uporabnik

26. maj 2011 16:56

Mejačka, jaz sem ta film gledal. Ne bi pa upal napisati naslova. Bom pobrskal inti sporočil. Skoraj ne upam trdit, da je mogoče bil Schindler? 

 

Naj nam kdo pomaga, prosim.

 

Pozabil sem omenit Glen Close, Sussan Sarandon, Geno Davis... aja Goldie Hawn v kombinaciji z Meryl in Judom Law bi pa bla definitivna kombinacija za zavist.

 

Multivitamin

multivitamin

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

26. maj 2011 16:57

Je morda "Sophijina odločitev"?

lp

mzm

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

26. maj 2011 17:03

Najbrž imaš v mislih Sophie's Choice, pri nas prevedeno kot Sofijina odločitev. (Mimogrede, izjemen film, ampak pred ogledom je dobro zaklenit žiletke in spravit ključ pri sosedu.) lp, proxima

neznan uporabnik

26. maj 2011 17:10

Ja, obe imate prav. Sofijina odčitev. No, zadnjič je bil ob 00.00, označen z 15+.

Ne bom  več komentiral. Staršem pa - glej te z otroki tudi ob 00.00, se splača.

 

Tudi, če napišete opravičilo drug dan.

 

Hvala proxy

 

Multivitamin

multivitamin

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

26. maj 2011 17:49

Hvala, hvala. Sem si na youtube na hitro pogledala odlomek in nič mi ni več vroče, temveč me preveva groza, hlad.Ja, multi, dobro bi bi lo, da si otroci  ogledajo ta film. Kaj vemo,kaj nas še čaka. Ma bognedaj da vojna!!!

Giga pa naj mi oprosti ser sem skrenila ir njene teme.

mejačka

neznan uporabnik

26. maj 2011 18:35

JAH, kaj jaz morem. Jaz sem mnenja,da vsak otrok tak film mora pogledat. Starš mu pa razložiti, da je vojna ena huda zadeva. V živo. Grozno je gledcat video in ostalo kamoli vojno doživet. Vojna ni nintendo igrica. In meni je noro, ko staršem ne moreš dopovedat, da vojna pomeni ubijanje. VOJNA NI  IGRICA.

 

VOJNA JE DEJANSKO ZABIJANJE NOŽEV V TELO IN KROGEL.

 

TO JE VOJNA. Ne, nintendo play, da ti mine čas.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti