Oprah winfrey

tema je zaklenjena

neznan uporabnik

26. maj 2011 14:29

Ajd Vendelina, ker si me za jezik potegnila. Priznam da bi bil blazno ponosen na plaži z Meryl Streep, pa Jude Law poleg. Madona, to bi pa se kitil s perjem do neba. Res.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. maj 2011 15:01

Jaz bi samo rad doživel enkrat in to bom zapisal z velikimi črkami-

 

DA BI SE UPORABNIKI KULINARIKE RAZUMELI NA SPLOŠNO, DA SE NE BI KREGALI OKOL MALENKOSTI, DA SE SAMI MED SABO IN TISTI, KI SMO JIH SPREJELI KOT DEL NAŠE DRUŽBE IN SEDANJOSTI, NIKOLI NE BI KREGALI. Z, NEAHTEVAM NEMOGOČE??? NE, NE ZAHTEVAM NEMOGOČEGA. SAJ SMO VSI DRŽAVLJANI. IN VSAK IN VSAKA IMA PRAVICO ZAHTEVATI ZASE LAJF. DOSTOJEN.

 

Nisem propaganda, nisem sindikalist. Kot navadni državljan zahtevam to zase in za druge. Tudi priseljene. Pa dajmo sami sebi in njim pomagat. Jaz res si nabavim snemanje Oprah kot Čepinove in pokolov Mladića.

 

 

Multivitamin

multivitamin

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

26. maj 2011 15:34

Mati moja Multi, kaka zmeda je vse tole, se sploh ne znajdem v teh tvojih kaotičnih izjavah..........

hedonist

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. maj 2011 15:39

Vendelina jr. je napisal/a:

 .......................................................

 .......................................................

 

BTW, a to, kdo je Cristiane Amanpour veš - ali pa bo treba tudi to na novo osvojiti?



Vendelina jr.

Seveda vem, kako ne bi vedel ( hvaljen bodi presvetli googl, ki me lahko spravi iz zadrege )!

Pa, BTW ( matr, zmeraj sem mislil da je BMW  ), mal je težko cenit nekoga, ki dolga leta dela za ameriško propagandno trobilo.

ežoj

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

26. maj 2011 15:44

Prosim, ne zaidite v politiziranje. Bo treba temo zakleniti.

neznan uporabnik

26. maj 2011 15:49

Čemu le moderator2?

 

Zakaj se pa tukaj ne bi smelo politizirat. Tudi politiki kuhajo.

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

26. maj 2011 15:52

Hedonist kolega, na plaži bi mel Meryl Streep in Jude law, na vislicah pač enga. Tle boš pa ti čist okej.

 

 

Multi

multivitamin

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. maj 2011 15:52

multivitamin je napisal/a:

Jaz bi samo rad doživel enkrat in to bom zapisal z velikimi črkami-

 

DA BI SE UPORABNIKI KULINARIKE RAZUMELI NA SPLOŠNO, DA SE NE BI KREGALI OKOL MALENKOSTI, DA SE SAMI MED SABO IN TISTI, KI SMO JIH SPREJELI KOT DEL NAŠE DRUŽBE IN SEDANJOSTI, NIKOLI NE BI KREGALI. Z, NEAHTEVAM NEMOGOČE??? NE, NE ZAHTEVAM NEMOGOČEGA. SAJ SMO VSI DRŽAVLJANI. IN VSAK IN VSAKA IMA PRAVICO ZAHTEVATI ZASE LAJF. DOSTOJEN.

 

Nisem propaganda, nisem sindikalist. Kot navadni državljan zahtevam to zase in za druge. Tudi priseljene. Pa dajmo sami sebi in njim pomagat. Jaz res si nabavim snemanje Oprah kot Čepinove in pokolov Mladića.

 

 

Multivitamin



multivitamin

Multi,

čemu tak apel! Tukaj smo zbrani s vseh vetrov, različni po znanju, kulinaričnih veščinah, domišljavosti.............. in še marsičem. Tudi v družini, kjer je to veliko bolj poenoteno prihaja ( nenehno ) do konfliktov, kako pa ne bi tukaj. Edino, kaj jaz res zamerim je žlehtnoba, in tega je tukaj bore malo ( da ne rečem nič ). Meni se osebno zdi, da je to en res " prijateljski " portal, zoprnih konfliktov ( skorajda ) ni. Kdor koli je iskal nasvet, ga je tudi dobil, morda pa z njim ni bil zadovoljen, to pa je druga zgodba, večinoma si je sam kriv.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. maj 2011 15:56

OK moderator drugi, o kapitalističnih trobilih bi ( morebit ) imel kaj za povedat, pol pa ne bom.

 

ežoj

neznan uporabnik

26. maj 2011 15:59

Ma dragi kolega Ežoj, se strinjam. Sem malo preširoko zastavil zadevo. Jaz komurkoli pomagam, če le lahko. Brez oznak. Niti pod razno nisem mislil politizirati.

Me pa res malo zanese včasih. Priznam.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti