Driska :*(

tema je zaklenjena

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

18. maj 2011 7:04

frina je napisal/a:

Če vzamemo v obzir, da smo tu anonimni, v lekarni je za nami dolga vrsta, ki diha za ovratnik in ima velika ušesa, pa da je zdravnik očitno to vzel kot krneki, jo še kako razumem.

Kaj, če bi se postavili v njeno vlogo ?



F r i n a

 

ma smo pa ja tolko odrasli, da če mamo težavo, da gremo kupit kaj v lekarno, brez sramu. A kremo proti hemeroidom, al pa kondome, lubrikant, vazelin, in kaj jaz vem kaj je še tako sramotnega, mogoče za nekatere test nosečnosti,.. a to pa lahko gremo brez sramu kupit? Prvo je zdravje, pol pa vse ostalo. Še nikoli se nisem komu smejala, ki je pred mano v lekarni kupil nekaj kao sramontnega? kaj pa je v lekarni sramotnega? 

Če bi blo tako hudo, se da pa listek napisat in ga potisnit farmacevtki v lekarni.

Drugače je pa potrebno ponovno k zdravniku, če težavo ne odprvimo in ,.. ja, malo positnarit, če ne gre drugače.



Katarina K http://katarinaktorteprisalmoneli.blogspot.com/ http://katarinak.moj-album.com/

Sporočilo je spremenil(a) Katarina K dne 18. 2011 07:04

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. maj 2011 7:27

Frina, a si ti tako sočutna ali pa imaš samo hudo potrebo kontrirati nečemu, kar sem napisala? Kdo bi vedel. Dan je lep, driske nimaš, daj no, ne sitnari.

Vendelina jr.

neznan uporabnik

18. maj 2011 8:45

Kako že gre tista šala, ko je eden z drisko hodil k zdravniku in ni nič pomagalo? Karkoli mu je zdravnik predpisal, situacija je bila ista. Ko so bile izčrpane že vse možnosti, mu zdravnik predpiše še Apaurin, saj izgubiti tako ali tako ni bilo več kaj. Na ponovni kontroli zdravnik vpraša:

"No, kako je?"

"Gospod zdravnik, zdaj je pa super!!!! Kakam še, sekiram se pa nič več!"

 

Ti pa zgin k dohtarju in pridite stvari do dna! Poznam (sem poznala) eno, ki je imela podobne težave, pol je pa umrla!

 

 

 

 

 

 

japaja

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

18. maj 2011 9:09

Pri meni se je pred leti zgodilo, da sem se zastrupila z hrano in sicer z paello. Kupila sem zamznjeno in tiste školjke očitno niso bile ok. Težave so se tako stopnjevale, da sem bila poslana na uz trebuha, ki je bil ok.Vendar sem imela trebuh močno napihnjen in prebavne težave se niso umirile še po 3 mesecih.

Zdravnik me je poslal na kolonoskopijo, ki je bila tudi ok. Vzrok težav so predpisovali alergijam. Tako sem prestala tudi testiranja, ločevalno dieto in res se je izkazalo, da so vzrok alergije. Od takrat sem pretežno na dieti, občasno na tabletah za alergijo. Le tako je moja prebava ostala v mejah normale.

Tako tudi tebi svetujem, da se ponovno oglasiš pri zdravniku.

Drugače pa trenutno razsaja trebušna viroza, ki je bila pri nas v precej hudi obliki in sicer smo jo po vrsti dobili vsi člani družine. Ko jo je dobil zadnji jo je prenesel na prvega in še ni konec težav.

Odraža se pa podobno kot pri tebi. Pomaga le prepečenec, tablete aktivnega oglja, linex in dieta.



Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 18. 2011 09:17

skavtinja  

član od: 22.6.2010

sporočila: 19

18. maj 2011 9:18

Zanimivo, da Puhka2 nič ne odgovori, a ne ?

skavtinja

neznan uporabnik

18. maj 2011 9:20

Po moje je na WCju

japaja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. maj 2011 9:42

japaja je napisal/a:

 

Ti pa zgin k dohtarju in pridite stvari do dna! Poznam (sem poznala) eno, ki je imela podobne težave, pol je pa umrla!

  

japaja

Tako hitro se spet ne umre!

 

 

Živi s srcem, ne z glavo.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. maj 2011 9:44

japaja je napisal/a:

Po moje je na WCju



japaja

 

Ko vas berem, velikokrat pritisnetudi mene...

Živi s srcem, ne z glavo.

neznan uporabnik

18. maj 2011 9:51

Anamarija1, je treba v določenih trenutkih uporabiti tudi glavo in ne samo srce (ko ti srce v hlače pade, je hudič KVAK)

japaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

18. maj 2011 10:03

Men se zdi, da je tu podobna zgodba kot takrat, ko je ena deklica spraševala o možnosi, da je noseča in se potem niti slučajno ni več oglasila...se pravi, da imam filing, da se nekateri včasih tudi mal hecajo - no pa saj je hec itak vedno dobrodošel

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti