Sokovnik powej juicer

Drejči  

član od: 28.11.2002

sporočila: 68

tema odprta - 23. nov 2003 7:39 | ogledi: 9.515 | odgovori: 61

Prejšni teden sem ga dobila, tistega iz reklame. Lahko vam povem samo to, da je odličen. Zdi se mi, da je to ena redkih stvari, ki je dejansko taka, kot je predstavljena na TV. Zelo skeptična sem bila, ko sem ga naročala, ampak sedaj vam vsem skupaj lahko rečem le to: če morete, ga kupite. Ne bo vam žal. Naš aparat stoji na pultu ( je majhen in dobro izgleda ). Zvečer ga pomijen, nato si pa od jutra dela vsak svoj sok. Najbolj smo navdušeni nad kombinacijo : jabolka, pomaranče in Korenje. Včasih dodam kakšno peso, ali zeleno.

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

23. nov 2003 11:52

Hojla Drejči! Tudi mi smo si omislili sokovnik. Dnevno pijemo svež sok. Zelo smo zadovoljni in navdušeni nad kombinacijami okusov, ki si jih privoščimo. LP,

Ina  

član od: 20.11.2001

sporočila: 58

24. nov 2003 11:30

Drejči, a ga ni treba pomivat po vsakem stiskanju soka? Mene ravno ti aparati odbijajo zato, ker jih je treba za vsak kozarec soka razstavit skoraj na prafaktorje, drugače se vse tako zasuši.. Ampak zvečer po nekajkratnem delanju soka bi pa kar šlo... (Me zelo mika!)

Drejči  

član od: 28.11.2002

sporočila: 68

24. nov 2003 11:45

...ne, sploh ne...jaz ga pomijem, tako kot sem že rekla...zvečer. In ostanki sadja še popolnoma nič ne fermentirajo. Veš, morda bi bilo v vročini drugače, tudi kakšne mušice bi se pasle... Je pa tudi razstavljanje čisto enostavno, vse v večjih " kosih", tako, da sploh ni težko. če te mika, ti ga res toplo priporočam..pa ni to reklama, ampak prav vesela sem, da je nekaj tako kvalitetnega za tak denar prišlo na trg...

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

24. nov 2003 14:12

Drejči, za kak denar? Se opravičujem, vem, da je iz reklame, ampak tako malo gledam tv, da žal te reklame še nisem zasledila zato si cene tege izdelka niti predstavljat ne znam. TanjaG.

Drejči  

član od: 28.11.2002

sporočila: 68

24. nov 2003 14:35

Sokovnik stane s poštnino vred 36.000, sit....dajo na štiri obroke...morda se ti bo zdelo veliko, ampak lahko ga kupiš za šestnajst tisoč tolarjev, lahko pa za sto...toda meni osebno se zdi, da je vreden tega denarja...

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

24. nov 2003 14:50

Kako pa stiskaš pomaranče ? Daš kar cele ? Okus ? Mene skrbi, da bi imel sok okus po olupku. Vaše izkušnje ?

Drejči  

član od: 28.11.2002

sporočila: 68

24. nov 2003 14:54

Pomaranče olupim. Hči je poskusila z olupkom in sokovnik je pomarančo lepo stisnil, le okus je bil zelo grenek...ni bilo za pit. Pa npr...babane ne moreš stisniti, ker ni sočna..nič ne priteče ven...po drugi strani imaš pa v trenutku poln kozarec svežega pesinega soka...

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

24. nov 2003 15:47

Jaz pomaranče, mandarine, limone, ananas in kivi lupim. Jabolka, hruške, korenček in ostalo zelenjavo pa samo dobro operem in uporabim. Sok zjutraj stisnem, ga shranim v zaprtih steklenicah in moja družina ga pije cel dan. Pazim le, da v vsako steklenico stisnem po eno limono, da zadeva ne oksidira. Po stiskanju v trenutku stroj razstavim, splaknem pod tekočo vodo in že perem v pomivalnem stroju. Mi ga obožujemo! LP,

Drejči  

član od: 28.11.2002

sporočila: 68

24. nov 2003 20:07

..o super...bom tudi jaz začela tako....

SonjaB  

član od: 9.1.2004

sporočila: 250

14. jan 2004 14:37

Sokovnik? Ravno tega sem si tudi jaz hotela kupiti. Vsakič, ko je bila reklama sem "vzdihovala" pred TV. Ker pa na TV prodajo nič ne dam, sem ostala brez. Glede na to kar si napisala, me je spet zamikalo, ampak reklame že dolgo nisem zasledila. Morda mi lahko napišeš osnovne podatke sokovnika (naziv, firma), poskusila ga bom dobiti kje drugje. Lp, Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti