Rabim nasvet

pikapoka18  

član od: 1.9.2010

sporočila: 25

tema odprta - 21. apr 2011 16:34 | ogledi: 6.956 | odgovori: 56

Zdravo.Imam eno vprašanje, oziroma rabim nasvet,če bi mi kdo svetoval kakšno torto naj naredim bratu,ki bo dopolnil 21 let... vsi nasveti so lepo dobrodošli...

pikapoka18

neznan uporabnik

21. apr 2011 16:41

Pikapoka,pejd v slaščičarno in naroči torto pa se pol noro naredi,da si jo sama spekla.

 

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. apr 2011 16:43

Najprej osnovno podvprašanje, da zožimo izbor z nekaj tisoč možnosti na znosno število:

- kakšne torte ima rad: sadne, čokoladne, z več kreme ali z več testa, bolj suhe (kot sacherca naprimer ...), ledene, sadno-čokoladne kombinacije, skutne, s smetanastimi kremami ali brez, ...

 

In če nisi izkušena, bo verejtno bolj prišlov poštev kaj enostavnega. če pa že imaš kaj izkušenj s tortami za seboj, pa povej, ti kaj bolj zahtevnega priporočimo.

 

Ko na to odgovoriš, se lahko daje pogovarjamo.

Ali pa po iskalniku poišči rubriko trote in malo poglej, kaj vse je na forumu, pa potem lahko mnenja izmenjamo.

 

mamamia

mamamia

pikapoka18  

član od: 1.9.2010

sporočila: 25

21. apr 2011 16:44

hehe, to bi bla dobra rešitev ja,vendar sem sama slaščičarka in uživam v tem delu vendar res nimam nobene ideje... tako da če imaš kakšno drugi nasvet je le dobrodošel :).... slaščičarna bo kar odpadla :).... je bolše domače narejeno... :)...če kopuješ v slaščičarni odšteješ veliko,če pa delaš doma pa samo sestavine :)... pikapoka18

pikapoka18  

član od: 1.9.2010

sporočila: 25

21. apr 2011 16:47

mamamia se opravičujem nisem videla,da ste tudi vi napisali. am rada bi naredila pol čokoladne in pol sadne...in pa seveda da bi bilo malo več kreme...navlažena mora biti itak :)... in ja iščem kaj bolj zahtevnega,ker rada ustvarjam kaj novega ne samo tistih osnovnih.. če imate res kaki dober nasvet bi mi resno koristil..že v naprej se vam zahvaljujem mamamia... Lp pikapoka18

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

21. apr 2011 16:48

Ja, če si slaščičarka, potem bi pa lahko vedela? Mogoče ti lahko svetujem z obliko: v obliki steklenice piva ali pa ženskega torza, mogoče športnega rekvizita, če se s čim ukvarja ... Ker glede na to, da si slaščičarka, bo lahko ratala prava umetnina. Drugače pa s torto Nutella ne moreš zgrešiti.

neznan uporabnik

21. apr 2011 17:00

Ja krucifiks pinkaponka, a nas zafrkavaš al kaj? Si izobražena slaščičarka pa tu nas malo hecaš kak se torta speče al kaj?

 

Multi

multivitamin

neznan uporabnik

21. apr 2011 17:03

Vendy, help. Daj ji recept za torto in za uhe jo mal prlimaj.

Tenks.

 

Multivitamin

multivitamin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. apr 2011 17:39

Vzemi si čas in poglej VSE recepte za torte, ki so v bazi KulSlo. Menda boš našla.....še preveč. Brez muje se pa še čevelj ne obuje. Kako naj izberemo mi, ki o tvojem bratu vemo dvoje: da je tvoj brat (pri čemer o tebi ne vemo nič) in da bo imel 21 let. Halooooo? Po naslovu teme, tvojem nicku in besedilu v temi lahko sklepamo, da imaš rosnih 18 let in nimaš pojma o tortah.

rimljanka

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. apr 2011 17:46

Pikapoka, res bi te bilo dobro malo pikapoka po riti. Kaj pa torte, ki jih imaš objavljene na foto albumu pod naslovom Moje umetnine? Tvoje vprašanje dela škodo vsem tistim, ki postavijo ta pravo vprašanje, ko res ne vedo, kam in kako!

 

 

 

naor

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

21. apr 2011 17:49

Ah, ti si pikapoka 18, tista, ki objavlja na foto albumu pa pikapoka3. Oprosti. Sicer pa res, če si slaščičarka, potem ti lahko daš kakšen nasvet in recept. Ali pa si pikapoka v obeh številkah?

 

 

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti