Kovanci in bankovci

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

5. apr 2011 21:12

Ni nastala štala kar sama od sebe Manca, štalo delaš ti z filozofiranjem o župnikih . Jasno, tudi ti fehtajo ampak kdo pa nenazadnje ne ? Je pa tudi resm da vsak, ki je član neke stranke, partije ali pa cerkvenega občestva mora pač plačevati članarino. hedonist

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

5. apr 2011 22:01

Jade ,že dolgo se sprašujem , kam vse to pelje .Mislim , da že ptički čivkajo - v maloro , k hudiču Hedonist , da ne bom več delala štale , res se fehtanje od fehtanja razlikuje . Eno je sveto oz. posvečeno , drugo pa navadno , za drobnarije , kot so npr .stari kovanci , s tem , da je prvo vsem razumljivo ( saj se cerkvenemu občestvu mora plačevati članarino )drugo pa vsega obsojanja vredno , celo predrzno . Dovolj filozofiranja, L P manca51

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

5. apr 2011 22:31

Joan je napisal/a:
Mislim, da je Darč povsem vljudno napisal prošnjo, ali jo bo kdo upošteval, naj se pa vsak odloči sam zase. Da vam še jaz napišem mojo izkušnjo z Darčem.. Na forumu sem napisala, da menjam nalepke JM, pa mi je pisal, da jih ima 12 zame in mi jih tudi poslal. Šele na prigovarjanje, ali kaj zbira, da se mu zahvalim za poslano, mi je skromno odgovoril, da on pa zbira kovance.... In ja, zaradi njega sem pobrskala po predalu, kjer se nam nabira drobiž, prinešen z vseh koncev... Izkušnje z uporabniki foruma so pa različne, in ravno na kulinariki se mi je oglasila ena, ki je za nalepki, ki jih ima, pričakovala denar... pa ne samo za eno znamko... Joan
Joan, lahko kar brez dlake na jeziku poveš, da je ta oseba ursyy, res da sem napisala, da stroški znašajo 1 evro, ampak včasih pošljem 5 slikic včasih pa tudi 20 ali več, pri katerih pa ena znamka A ne zadošča, plus kuverta in je res blizu evro...zato sem pač dala 1 evro za vse, pa ni važno koliko slikic pošljem...na nakaterih forumih pišejo uporabnice, da menjajo za čokolado, kavico, osvežilne robčke, na koncu pa tole nanese več kot 1 evro(čokolada plus poštnina)...zgleda, da sem s tem evrom preveč grešila...:) ursyy Sporočilo je spremenil(a) ursyy dne 05. 2011 23:42

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. apr 2011 23:48

Ursyy, obstaja še ena rešitev. Vsakemu naročiš, naj ti vnaprej pošlje kuverto z naslovom in znamko.  Pa ga bo stalo ravno tako okoli evra.  Se pravi: dve kuverti in najmanj dve znamki. Sama se tega dostikrat poslužujem in to večinoma iz psihološkega razloga - če je interesent resen, se bo že potrudil. Odpadejo tudi očitki.

Cila

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

6. apr 2011 8:50

Aha, umazane podrobnosti prihajajo na dan hec

Multi, seveda sem grešila, kot vsi, ampak to ni za na forum

JJ

darč  

član od: 30.3.2011

sporočila: 39

6. apr 2011 21:40

Čas je že da napišem par odgovorov in mojih mnenj na predhodne prispevke. Pa začnimo : NOLA Odgovor št. 1: Na forum sem se prijavil zaradi tega da sem lahko menjal sličice Jungle mania,ki smo jih zbirali za vnuka.Čeprav sem že preje uporabil ta forum v vezi kakšne koristne informacije in pa priznam da sem si stiskal tudi par receptov(ali sem morda sedaj tudi TAT ne samo fehtar ? )Potem mi je prišlo na misel,da odprem to temo,ki sedaj tako buri duhove. Odgovor št. 2: Kar se tiče jutranjega vstajanja vam lahko povem,da že dobrih 30 let zjutraj vstajam in hodim v službo in ne zato da bi preprodajal kovance na boljšjaku,ker tam v glavnem ni numizmatikov ampak so v veliki večini prodajalci in preprodajalci. ZZAK 1977 Odgovor št. 1: Do sedaj sem se registreral na treh ( 3 ) forumih in ne na desetine le teh. HEDONIST Odgovor št. 1: Ne vem,kje ste videli aroganco in prepirljivost v mojih prvih dveh prispevkov.Jaz je ne vidim. Vprašanje št. 1: Ali si lahko aroganten in prepirljiv šele potem,ko si dlje časa aktiven na forumu? Koliko je to? AKTIVNI FORUMAŠI Kar se tiče aktivnosti na forumu je pa tako,da sem ubral drugo pot - ali je prepovedano iti v nekaterih primerih od konca proti začetku? Jaz naprimer določeni časopis vedno začnem brati na zadnji strani in mislim,da me zaradi tega nihče ne obsoja.Ali pa me bo zopet nekdo od aktivnih napadel ,da to ni prav in da se tako ne dela. Za nocoj dovolj saj mislim, da bo še kakšen prispevek potreben. Pa lep pozdrav. darč

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. apr 2011 21:52

Darč, jaz imam o tebi samo lepe stvari za povedat, izmenjala sva si sličice in sem jih prejela naslednji dan. Ne sekiraj se zaradi komentarjev, tvoj uvod je bil povsem vljuden. Dobrodošel na Kulinariki.

tulka

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

7. apr 2011 0:55

Ja , Darč , dobrodošel na KulSlo .Kot je že Tulka rekla , res se ne splača sekirat ,saj niso vsi "žleht" . Prepričana sem , da znaš ločiti zrno od plevela ! LP manca51

darč  

član od: 30.3.2011

sporočila: 39

7. apr 2011 17:34

Tulka in Manca51 hvala vama za normalno dobrodošlico. Napisal vam bom eno misel,ki se jo poskušam držati - sigurno ste jo že slišali. Če človeku ne moreš storiti dobro,mu tudi slabo ni treba. Ampak ljudje smo si različni in zato so naša življenja tudi malo bolj razgibana. Spoštujem mnenja drugih, ne spoštujem pa žaljenja in to nekoga,ki ga poznaš zgolj po par stavkih napisanih v postu. Pa lepo popoldne in večer vam želim darč

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

7. apr 2011 23:50

Naj nekateri to dvakrat preberejo ; Bodi do drugih takšen , kot želiš , da so oni do tebe ! L P manca51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti