Težaven recept :(

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

30. mar 2011 18:15

Obljubim, da bom nasledjič, ko bom v trgovini (ni neka velika, še ribarnice nima) pogledala, kdo je proizvajalec in kaj natanko je v kozarcu. Verjetno pa ga boš prej že sam našel.

Kozarec je take oblike in 212 ml, poznam, ker v take vlagam marmelade, najdeš nad napisom zdravila dr. V....



rimljanka

neznan uporabnik

30. mar 2011 18:31

Ja prosim. Saj lahko tud na ZS ampak,ker itak vemo vsi,da ne delaš reklame bo verjetno marsikoga zanimalo. Po moje komot sem gor lahko napišeš polno ime.

Hvala.

 

Multivitamin

multivitamin

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

30. mar 2011 18:53

Po mojem lahko brez skrbi vzameš natureta delikatesni hren ali hren s smetano. Še bolje pa bo, če ga sam ribaš, da ti malo očisti dihala in solzne kanale.

 

Sonja

neznan uporabnik

30. mar 2011 18:59

Saj sem zadnič kupil enega takega in spregledal majhen napis,da je hudo pekoč. In sem doma hrabro jušno žlico zajel tega hrena. Pogoltnil. Pol sem pa dejansko mislil,da me bo kap. Ne bi več tega nikol sprobaval na slepo in v dobri veri.

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti