Ema 2011

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

28. feb 2011 16:42

Vilma je napisal/a:

April mi je bila dobra, pesem gre v uho in je do zdaj med mojimi favoriti. Je pa bila smešna s tistim zlatim turbanom na glavi. Na tisti interent predstavitvi je bila bolje oblečena.

Leeloojamais: odlična frizura, bi takoj imela tako! Ji zavidam tudi dolge noge in balokne. Skratka odličen izgled, pesem pa mi ni bila preveč všeč.


Vilma

 

Se strinjam, April mi je bil dobra, res ni neki moderna pesem, ampak gre lepo v uho in je plesna.

Frizura pevke  Leeloojamais je bila tudi meni všeč, tudi noge, balkonov pa ji ne zavidam.

Sicer mi je bila tudi Maja vredu.

Na splošno so mi bile pesme lepše kot par prejšnjih let nazaj.

Najboljši pa je bil na koncu mix Klemena :)

Teka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. feb 2011 16:58

JanisJoplin je napisal/a:

Jaz bi se obrgnila ob kogarkoli, ki je med žirijo in ni Slovenec, tud če bi bil kdorkoli, ampak res kdorkoli.

Samo mimogrede, a med pevci oz. nastopajočimi te pa ne motijo?



rimljanka

Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 28. 2011 17:00

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

28. feb 2011 17:25

ja če se gremo že to z vmešavanjem glede tujine, potem je res daleč bolj neprimerno to, da so nekateri nastopajoči iz tujine ... jaz sem drugače sedaj pogledala posnetek, kaj naj rečem, Maja mi je všeč, sem navijala zanjo, všeč mi je bil tudi Omar, se mi zdi, da imata oba, tako Omar kot tudi Maja, neko karizmo, ki izžareva na odru. kot sem prebrala nekje na Facebooku en komentar - Evrosong je MAJA, ne APRILA tunna http://titabota.blogspot.com/

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

28. feb 2011 17:32

Maja je nekako pričakovano zmagala ampak tudi April je bila dobra - no, dober je bil njen komad in če je nisi gledal je bilo še boljše.

Ampak - haloo - voditelj mi je bil "the best". In najprej, ko je začel peti v duetu z Darijo sem si mislila - hej, fant, tale bo pa težka, ampak je šlo presenetljivo dobro in potem njegov "venček" - resnično super - zaradi mene bi pravzaprav kamot on odšel v Nemčijo.

Všeč mi je bilo tudi kako je obvladal situacije, ko začnejo drugi jecljati, se opravičevati ali pa nastane mučna tišina.

Maestro - itak!

 

lp,

vanjatajnsek

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. feb 2011 17:36

rimljanka je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:

Jaz bi se obrgnila ob kogarkoli, ki je med žirijo in ni Slovenec, tud če bi bil kdorkoli, ampak res kdorkoli.

Samo mimogrede, a med pevci oz. nastopajočimi te pa ne motijo?



rimljanka



Sporočilo je spremenil(a) rimljanka dne 28. 2011 17:00

Dober primer, ja.

Commis débarrasseur

neznan uporabnik

28. feb 2011 17:38

Sem si ogledala.

Moja izbira je April.

Darja Švajger je vedno bolj luštkana, Mojca Mavec pa obratno. Škoda.

 

Simultano prevajanje je moteče, vsaj Severino bi med tem stišali?

 

Mimogrede, hvalabogu, da nimamo sinhroniziranih filmov!

 

japaja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. feb 2011 18:02

tunna je napisal/a:
kot sem prebrala nekje na Facebooku en komentar - Evrosong je MAJA, ne APRILA

tunna http://titabota.blogspot.com/

 

DOBER!

 

Maja in njena pesem sta mi všečni ... potem, ko bodo vse dodelali, pa bo še bolje .... pod predpostavko, da jim bo zadeva uspela ...

 

Drugače pa so ji konkurirali še Omar, April (s pesmijo, ne pojavo), Tabu .... po mojem okusu

 

Drugače pa je bil absolutni zmagovalec Klemen s pesmijo 16 let skomin, še bolj pa z uvodom v to pesem, sem se nasmejala do solz ... specialiteta PODALPSKI KALALMARI so zakon .... bi prosila še za recept 



katjushka

Sporočilo je spremenil(a) katjushka dne 28. 2011 18:03

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

28. feb 2011 18:05

Joj škoda, ker sem zamudila...Klemna mislim adalbert

sovica  

član od: 21.12.2006

sporočila: 20

28. feb 2011 19:00

adalbert je napisal/a:
Joj škoda, ker sem zamudila...Klemna mislim adalbert
Adalbert, posnetek pesmi si lahko še vedno ogledaš, saj so ga objavili. http://www.rtvslo.si/zabava/zanimivosti/video-navd sovica Sporočilo je spremenil(a) sovica dne 28. 2011 19:01

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

28. feb 2011 19:11

ribaracarak je napisal/a:

Maja Keuc
rrr

RRR, očitno si vedela že 23. 2. Bravo!!!!!!

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti