Ema 2011

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

28. feb 2011 13:34

se strinjam, prireditev kot sama je bila zelo gledljiva, tudi mene je motilo tisto prevajanje Severine (ko ne slišiš ne njo, prevajalko pa tudi ne ko dve naenkrat govorita), če že mora biti prevod, bi že Klemen lahko potem malo povzel kar je Severina povedala. Sicer pa ni zmagala moja favoritka, ki bi morala zmagati že lani, Nina Pušlar. spelja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

28. feb 2011 13:39

zzak1977 je napisal/a:

Samo čakal sem kdaj se bodo vsuli... najprej Daniela na Prešernovem trgu, sedaj pa še Severina na izboru Eme, o moj bog...

Mislim da je najbolje da bojkotiramo dopuste na hrvaškem. :)

Drugače je pa Severina baba ki je v slovenski estradi ni, vsaj ena poživitev v sivini raznih Derend, Regin, Švajgerc...



Commis débarrasseur



Sporočilo je spremenil(a) zzak1977 dne 28. 2011 12:31

 

Evo, prvi stavek se je tudi meni motovilil po glavi ...

 

Sicer mi Švajgerjeva sodi v povsem drugo kategorijo pevk kot Severina  (pa tudi za Nušo in Regino to velja), da pa je Seve baba in pol je pa tudi res, samo se mi zdi da ji najnovejše napihovanje ustnic ni najbolj uspelo, po moje ji je plastik fantastik malo preveč vbrizgal. Ampak nič ne de, bila in ostaja baba na mestu. Moja dva doma, sin in mož, tudi vedno, ko jo vidita, pravita: I tata bi, sine ....

 

Mamamia

 

 

mamamia

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. feb 2011 13:43

Jaz včeraj nisem dihal ko je nastopala, ponavadi so pri podobnih nastopih najzanimivejše spremljevalne plesalke, a so tu sploh bile?

Commis débarrasseur

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. feb 2011 14:20

mamamia je napisal/a:

Evo, prvi stavek se je tudi meni motovilil po glavi ...

 

Sicer mi Švajgerjeva sodi v povsem drugo kategorijo pevk kot Severina  (pa tudi za Nušo in Regino to velja), da pa je Seve baba in pol je pa tudi res, samo se mi zdi da ji najnovejše napihovanje ustnic ni najbolj uspelo, po moje ji je plastik fantastik malo preveč vbrizgal. Ampak nič ne de, bila in ostaja baba na mestu. Moja dva doma, sin in mož, tudi vedno, ko jo vidita, pravita: I tata bi, sine ....

 

Mamamia

 

 

mamamia
Ne rečem, da ni baba in pol, ampak po mojem mnenju med žirijo za zmagovalko EME nima kaj početi, kakorkoli obrnemo. JanisJoplin Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 28. 2011 14:21

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

28. feb 2011 15:43

Zakaj ne? Bila je gostja in nastopala je na Eurosongu. Če bi bil med žirijo Johnny Logan se nihče ne bi obregnil ob njega, sem prepričan.

Commis débarrasseur

sooonck  

član od: 8.6.2010

sporočila: 144

28. feb 2011 15:52

zzak1977, točno tako. sooonck

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

28. feb 2011 16:12

zzak1977 je napisal/a:

Zakaj ne? Bila je gostja in nastopala je na Eurosongu. Če bi bil med žirijo Johnny Logan se nihče ne bi obregnil ob njega, sem prepričan.

Commis débarrasseur
Jaz bi se obrgnila ob kogarkoli, ki je med žirijo in ni Slovenec, tud če bi bil kdorkoli, ampak res kdorkoli. Zakaj naj ne bi bila v žiriji? Kot sem že zapisala, ker smo izbirali slovensko pesem za Eurosong, ki bo predstavljala Slovenijo, zato naj izbirajo Slovenci. Sem mnenja, da je EMA naša nacionalna zadeva, zato pripadniki drugih narodov nimajo med našo žirijo kaj iskati. In da ne bo kdo rekel, da sem nacionalistka-se gremo pač tekmovanje na katerem so predstavniki držav oz. narodov, tako pač je, tega si nisem izmislila jaz. Pika. JanisJoplin Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 28. 2011 16:17

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

28. feb 2011 16:23

Saj, jaz sem vse prej kot nacionalist, pa sem se tudi vprašala, zakaj  nekdo od drugod žiriji. Je pa tudi res, da se s tem nisem obremenjevala (itak eme sploh ne gledam, včeraj sem po naključju gledala, ker me je zanimal nastop Rock partizanov in Maje Keuc - Mariborčani pač držimo skupaj, a ne?, in sem imela srečo, da so se vsi ti zvrstili na začetku).

In tako kot se mi sprašujemo zakaj je bil v žiriji nekdo od drugod, lahko kdo tudi vpraša, zakaj pa ne bi bil kdo od drugod.

Meni je pravzaprav vseeno, res.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti