Ežoj in argentina

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

18. feb 2011 18:12

ežoj, lepo, najlepše prosim: daj, izostri sliko ob moških dekoltejih!! Pa če bo male bliže, tudi ne škodi...da o pogostosti ne govorim. Hvala za razumevanje.

lp

mzm

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

18. feb 2011 18:45

Ola, Jose-izg. Hose oz. Esoh,za dežjem pride sonce.Veš,kako so tega dežja veseli argetinci saj so imeli letos hudo vročino in sušo.Dobro da imajo polno vode si opazil na terasah cisterne za vodo . Kar zavrtajo lukno ,toliko globoko da ni kontaminirana in voda teče.Imej se lepo imel boš kaj videti in nič hudega, če se oči napasejo na lepih argetinkih,res so lepe,tudi dečki so latino mačoti!!!!Ampak čez slovencev jih pa ni.. adalbert

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

18. feb 2011 18:45

Ezoj, O, kako danasnji studentje hitro potujejo en dan v Parizu drugi dan ze v Argentini in takoj pisejo potopise, poslikajo, da tudi mi ze skoraj penzionisti lahko uzivamo. Hvala ti ezoj! Zelim ti lep dopust se naprej. Tista elektronska tipkovnica, me pa zelo mika, ali res lahko "poklices" sumnike? Amelia

beva  

član od: 7.1.2010

sporočila: 741

18. feb 2011 19:06

Se pridruzujem vsem dobrim nasvetom in ti želim, da res dobro izkoristiš študentski dopust in da nas še naprej obveščaš o svojih podvigih beva

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

19. feb 2011 5:54

 Tudi dež je za nekaj dober, s tem ne mislim tega, da sem bil moker kot miška ko sem si ogledoval avenido 9 đulaja, pravzaprav hulija, ki steje za najširšo avenido na svetu, čemur vsekakor ni za verjeti, ker jaz nisem videl nobenih avenidomercev v naši vasi, da bi kaj merili naše avenide, pa kako terej lahko vedo, da morda najnovejša razširitev une avenide, ki se začne pri rovu Katarina v naši vasi ni morda širša? No verjetno res ni, vsekakor je njena dolžina večja od širine tele 9 julija v BA.

Torej, danes je deževalo skor neprekinjeno cel dan, do prej omenjene avenide sem se peljal s podzemno. To ni nobeden problem, kupiš karto, mal stojiš zraven vhoda in opazuješ kaj drugi počno s karto. Oni sam karto prislonijo na zeleno polje in jih avtomat spusti. Poskusim tudi jaz, vendar mene ne spusti, poskusim večkrat: ne gre. Spet se izmaknem stran in mal opazujem, in ugotovim, da nekateri karto porinejo v režo............, ko tudi jaz to naredim, me spusti naprej. Ogledam si torej tisto avenido, ne daleč je tudi predsedniška pača ( menda se ji reče roja casa ), mal se pomuvam okoli ( če me morda opazi el prezidente in povabi ma kosilo, pa ni od tega nič bilo ). Ko se vrnem nazaj, grem v eno veliko samopostrežbo, kupim polo asado ( to je kot naš piščanec, le da je za življenja čivkal po španslo ), dve steklenici litarski piva, eno vina in še nekaj sladkega, sa napotim do kaja na kateri piše hasta 15 unidades, preštejem unidadose, manj jih je kot 15 ( pa če je 15 po špansko 5 ali res 15 [vrazicek )) in se vrnem v hostel. Pri kosilu spoznam enega šveda, salesman ( karkoli to pomenilo ), ki potuje dva meseca,  pa en par iz Londona ki nekaj delajo dobrodelnega ( niti ne vem kaj ), pa še ena tri " nativ spikerja " v angleščini, ena punca iz Londona, en američan in en avstralec. Zanimivo je bilo primerjati njihovo govorjenje  ( in moje znanje angleščine ), še najbojl zanimivo je bilo, ko je una londončanka pravila, da so je nekje skoraj nadrli, kako da govori angleško......... skratka vseen zanimivih nekaj ur.

Uf, tole sedaj bo problem poslat, da mi besedilo ne izgine, kakorkoli, bodi dovolj za sedaj, vsem lep pozdrav

ežoj

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

19. feb 2011 8:20

Pa je bil un špansko čivkajoč piščanec OK??

rrr

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

19. feb 2011 8:23

Ežoj veliko dogodivščin ti želim. Pa upanje na lepši vreme. breskva

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. feb 2011 9:40

Mal pod tabo žiivi en avenidomerec, pa na tvojo izrecno željo lahko mal mide avenida, da boš vedel, če je ona res ta narbul široka . Pa uživaj, seveda!

lp

cervus

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

19. feb 2011 10:07

Juhu, prebuja se (ežoj namreč,kar se pisanja tiče) Zdaj šele vem, zakaj elaphus tako nujno rabi meter Ognjič

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

19. feb 2011 11:54

Ognjič, bod tih in ne telefonari vsepovsod!!!

lp

P.s. Ežoju in ostalim se opravičujem za smetenje!

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti