Ežoj in argentina

neznan uporabnik

21. feb 2011 0:23

No dragi moji, to je sicer British landig at Ezeiza Buenos Aire airport. No, tok, da bote vedeli, da tud avionske kure hrumijo pa mahajo s krili pa,da vam British airways lapajo Muchos und weiter.

aja, žoju pa čim manj kur z umetnimi krili in motorji tam.

 

http://www.youtube.com/watch?v=sJsH7Zrj7dk&NR=1

 

Multivitamin

multivitamin

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

21. feb 2011 7:34

Hola, no olvides de comprar el mantel para evitar el comentarios.... lp lučka

neznan uporabnik

21. feb 2011 8:00

No in kje je zdaj tista huda radirka?!  Bojaaaan....!!!!!

 

japaja

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

21. feb 2011 9:03

ežoj, sem šla zdajle brat svoje zapiske s Kube, pa sem našla: 4.dan -Havana Jerneja je uredila prenočišče v Havani, casa particular, kjer nas je čakala večerja: toliko jastogov, da jih nismo mogli pojesti. Po večerji pa je lastnik case zbral nekaj sosedov, ki so nam do jutranjih ur igrali in nas učili plesat salso. So kar oživeli spomini... Uživaj! Aja, pasjih kakcev pa nimam nikjer omenjenih v mojih zapiskih, so pa omenjeni potepuški psi na Kubi in v Dominikanski rep. rosie

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. feb 2011 9:11

lucka52 je napisal/a:
Hola,
no olvides de comprar el mantel para evitar el comentarios....

lp lučka

 

Para morirse de risa, jajajaj, ke bueno.....

Mimogrede, preden nas, latinofile, skenslate, lučka je naročila ežoju, da naj kupi še en čipkast prt zanjo.

Vendelina jr.

neznan uporabnik

21. feb 2011 9:27

No, jaz sem pa ežojofilka in bi rada videla, da mu prepustite temo? (če jo je Ognjič že odprla zanj)

Radirka je bila namenjena Multivitaminu.

Ja, Multivitamin, te razumem. A to ne pomeni, da mi je všeč, kar počneš. (okej, tudi ti imaš svoje cikluse)

 

In tisto ni bil čipkast prt pač pa cuna za Ežojevo kuhno

 

japaja

Karjolca  

član od: 27.10.2008

sporočila: 30

21. feb 2011 11:50

Resnično zanimivo in prijetno branje, ki te včasih nasmeje do solz... Sploh če si bolan, pa si še komaj čaj lahko sam skuhaš... Hvala, Ežoj, da to izkušnjo deliš z nami. Srečno potuj! Karjolca

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

21. feb 2011 12:11

Super branje, ežoj JanisJoplin

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

21. feb 2011 14:23

Ežoj, a tam v BA kaj rožice cvetijo?

rimljanka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. feb 2011 14:29

Pa jooj, no! Ta tema je res odprta za ežoja. Ki pa bo najbolj vesel, če bodo v njej sodelovali vsi, ki se znajo hecat, ki znajo hec brat in so dobrovoljni. Ni ga pa treba v žalost spravljat s takšnimi pripombami, kot so te tvoje, multivitamin. Pa še ti odpri kakšno temo o tvojih potepanjih in ti obljubim, da bomo vzdihovale na vsa pljuča (moja imajo solidno kapaciteto). Včasih imam občutek, kot bi bil kdo ljubosumen na tega našega ežoja...ampak vedite, dragi fantje, da imamo punce rade pametne moške, ki se znajo tudi hecat. In res, še enkrat prav milo naprošam: ne stresajte tukaj slabe volje in ljubosumja. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti