Ežoj in argentina

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

17. feb 2011 22:53

Kako si nestrpna, naj se dečko mal razgleda!

 

naor

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

18. feb 2011 8:20

Se mora človek malo odpočiti,je le 12 ur vožnje in pet ur razlike.Prebudil se bo spočit v topel pozno poletni dan posrkal mate in bil fit. adalbert

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

18. feb 2011 9:04

naor je napisal/a:

Kako si nestrpna, naj se dečko mal razgleda!

 

naor
, Ja, sej...to mene skrbi. Da bo tolk gledal, da bo pozabil pisat Ognjič

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. feb 2011 12:57

adalbert je napisal/a:
Se mora človek malo odpočiti,je le 12 ur vožnje in pet ur razlike.Prebudil se bo spočit v topel pozno poletni dan posrkal mate in bil fit. adalbert
In seveda stal bo na glavi. lp Vesna

neznan uporabnik

18. feb 2011 13:00

Hehe... bo malo tudi lebdel najbrž. Tango zahteva svoje

japaja

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

18. feb 2011 14:05

OOO, vidim našega popotnika v statistiki - mogoče pa sedaj kakšna beseda pade

rrr

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. feb 2011 14:12

Evo, spet jaz

trnutno lije kot iz škafa, temperatura je za spoznanje nižja. Včeraj sem bil res sesut, važnja do Pariza 2 uri pa še do sem 13 ur, pa še me niso hoteli sprejet v hostel, check-in time je ob 14-ih, pa sem mogel mal okoli hodit. Bodoči, da sem skor ves denar porabil za plačilo hostla, sem se takoj odpravil do bankomata, da tudi takoj začnem akcijo, če se kaj zakomplicira! In, seveda se ( zakomplicira )! Na bankomatu sprašuje en kp stvari in na eno vprašanje moram odgovorit "cirus", kot mi je ena luštna argentinka iz banke pojasnila ( in kateri sem zagrozil, da pridem nazaj, če mi ne uspe ). Pa drugač, to je neumesatna pripomba " luštna argentinka ", pa, saj so vse luštne!

tbc ( to be continued, prosto po proximi )

ežoj

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

18. feb 2011 14:16

Rrr, al si ga nanjušila, našga študenta

Ežoj, še dobr, da si razložu, kaj pomeni kratica TBC (sem se že mal ustrašla zate). 

Blanchy

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. feb 2011 14:24

Moram takole ločeno pošiljat, ker mi včasih besedilo izgine.

Ja, argentinke so res luštne, upam da to ni zaradi te vročine, ko vse imajo ozke majčke in dekolteje kot se šika........... Pa pustimo to, to je morebit subjektivno gledanje, objektivno pa so res dobre igralke, hodijo po svet ( matr, kolk dež ropota, kot bi buila tropska nevihta ) kot da nimajo vse strtega korasona, kot da mi ne vemo, da se po cel dan  jokajo, ker so jim barabe strle korazon.

Včeraj se odpravim mal prej spat, klima ropota kot sto hudičev ( *ebeš tako psihološko podporo ), klimo dam na mininum, pokrijem se s rjuho, čez nekaj časa se zbudim čisto moker, prepoten. Nastavim klimo na srednjo jakost ( to je stopnja, ko je ropotanje še kar znosno ) in spet zaspim, tako da sem zjutraj že boljši.

tbc

ežoj

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. feb 2011 14:25

ribaracarak je napisal/a:

OOO, vidim našega popotnika v statistiki - mogoče pa sedaj kakšna beseda pade

rrr
Kje se to vidi, v kofetu ali v kartah? Bi tud sama mal pokukala. lp Vesna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti