Hitri ali počasni?

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. jan 2011 11:35

ribaracarak je napisal/a:

Jaz grem pa sama sebi na živce ob spoznanju, da postajam počasnejša pri vsakdanjih opravilih, še bolj pa mi gre na živce moj predragi, ki je čist preveč furjast. Iz tega sledi, da je tudi tu verjetno najboljša ena zlata sredina.



rrr

Nisem furjasta sem pa zeloooooo hitra. Zaenkrat me starost ne ustavi...

Nikoli ne reci nikoli

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

20. jan 2011 11:39

Tema je vsekakor namenjena nam mlajšim...ne? Jasno, da starejši ne morejo biti hitri....

Nikoli ne reci nikoli

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

20. jan 2011 11:43

Loni, ampak verjetno ne na tak način, kot je pred daaavniiimiii leti rekel moj sošolec v OŠ pri uri slovenskega jezika - POČASI SEM HITEL DOMOV

rrr

neznan uporabnik

20. jan 2011 11:43

Zakaj galerija malih nestrpnosti? Galerija življenja pač.

 

Potrebovala sem kar nekaj časa, da sem svoje otroke naučila strpnosti.

Ena od lekcij je bila pri zdravniku.

Vsi smo pizd**i, ker smo dolgo čakali na vrsto.

Potem, ko smo prišli na vrsto, se nam je pa blazno fajn zdelo, da si je dohtar vzel dovolj časa za nas.

Ne glede na to, kako dolgo bodo tisti za nami še čakali.

japaja

neznan uporabnik

20. jan 2011 11:46

Anamarija, poglej malo starostno strukturo Slovenije.

Z leti se hitrost upočasni.

Če si pa potrebovala kompliment glede na tvoja leta, evo ti ga na:

Bravo, super si!!

 

Pa brez zamere, tudi sama sem stara ampak šišam marsikatero mlado nepremičnino

japaja

tinnna  

član od: 18.4.2010

sporočila: 83

20. jan 2011 11:47

Men grejo tud zlo na živce počasni vozniki... pa ne mislim, da morjo divjat 80 čez naselje... sam 30-40 pa tut ne :D Na splošno sem tudi sama med hitrejšimi... hitro hodim, hitro primem stvari v roke itd... ko pa delam kakšno stvar, ki zahteva natančnost, sem pa tako počasna, da bolj ne bi mogla bit :D živcerajo me pa samo tiste prodajalke, ki poleg tega, da so počasne, nosijo na čelu napis "sovražim svojo službo in smilm se sama seb". :D http://www.facebook.com/fizzimizzi

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

20. jan 2011 11:53

Odvisno od dela,ki ga človek opravlja,pri nekaterih brzina ni dobra(opravek z denarjem....),recimo v trgovini počasno zlaganje izdelkov tudi ni fajn ,sploh če stojiš za takšno stranko......Sicer pa, vsako delo zahteva svoj čas in če hočeš karkoli naredit ,si moraš vzeti  čas in to velja za "ta hitre" in "ta počasne"!

Lep hitri ali počasen dan ,vzemite si ,katerega rabite!

marjeta10

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

20. jan 2011 11:54

Anamarija, se mi je zazdelo, da si začela vojno proti starejšim članom družbe, ker niso več tko hitri kot ta mladi, zato sem se oglasil. Sori. janko1

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

20. jan 2011 11:57

zame osebno imajo starejši ljudje "pravico" biti počasni ... torej če grem na avtobus, nikakor ne drezam stare ženice v hrbet češ 'daj se že zmigaj' ampak počakam ... to mi sploh ni problem. problem mi je v Mercatorju gledat kako mlada študentka gleda v luft, medtem ko je račun že davno naprintan ... tunna http://titabota.blogspot.com/

neznan uporabnik

20. jan 2011 12:05

Imamo dva otroka. Eden je počasen, drugi je hiter.

Čeprav bo zvenelo kot iz neke vzojne pravljice:

tapočasen je včeraj diplomiral,

tahitri, ki je starejši, je pa zaradi popravljanja svojih brzinskih napak zaostal za 1 leto.

 

Pred časom so vsi ploskali tahitremu, ker je "narejen za postmoderno družbo" (se vprašam, kaj bi se logično slišalo na predpono pre- ), ampak jutri imamo zabavo, ki jo bom jaz osebno poimenovala zajebava, prav zaradi naslova te teme, kjer sestavljamo mozaik o počasnosti in hitrosti.

 

Aja, počasi se daleč pride.

 

japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti