Čiščenje,varstvo...

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

19. jan 2011 13:37

Ko bodo (če bodo) uvedli malo delo, bo lahko delala tudi z napotnico! K

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

19. jan 2011 17:31

naty24 je napisal/a:
Pa halo kaj je za vami tukaj na forumu??kje piše da bi delala na črno?lepo piše sem študentka in ja menda imam napotnico za delo???aja to je za vas delo na črno... pa saj eni pač nimate razčiščeno v glavi in se ne bom z vami obremenjevala, mogoče pa bo kdo potreboval pomoč doma za kar sem odprla forum ne pa za neko zbadanje kako in kaj bi kdo delal.. naty24
No, zdaj pa se je zašila ...ok, morda je res preprosta, natančna, pridna študentka z okolice Maribora (TAKO KOT JAZ), ampak njen takoj prvi odgovor na vaše "zbadanje" me je šokiral. Jaz taki osebi že ne bi dala v varstvo svojega otroka, ki takoj eksplodira in napada, če ga malo pikneš. Niti na svoj grunt je ne bi pustila, da mi zaradi kakšnega komentarja v besu kaj ne uniči ali izruva. Pa ne slabonamerno. Svašta, na kakšen način spoznaš človeka... Yulchi -.-

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

19. jan 2011 17:39

[citat=--mamamia--]

No, jaz sem razmišljala, da bi poklicala natty, ker sem iz mb in potrebujem nekatere storitve, ki jih ponuja, pa sem si zaradi njenih rekacij na nekatere zapise premislila.

mamamia, jaz se rade volje javim, pa še plačat mi ni treba, ker sledim tvoji kuhariji in bi mi eno fajno kosilo zadostovalo. Pa še prijazna sem za povrh in nezamerljiva Yulchi -.-

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti