Kaj podariti očetu za 60. let???

Tanaya  

član od: 10.12.2010

sporočila: 152

20. jan 2011 15:44

Midva z bratom sva očetu za 60. kupila masažno blazino (za 70eur). Za Božič pa aparat za britje. Drugače menim, da je ura tudi lepo darilol Ali vstopnico za kako predstavo (če je tip človeka za to), ali kakšen darilni bon. Ženskam je dosti lažje izbrati darilo Tanaya

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

21. jan 2011 18:07

markec1, sprašujem na splošno, česa se ljudje razveselijo, kaj bi si sami želeli... Jaz se pa kar strinjam s tabo, bi tudi bila zadovoljna s pobudo za skupni izlet z bližnjimi... Mi je všeč. Kaj pa vem, če je ženskam vedno lažje kakšno materialno stvar izbrat, večinoma smo morda celo bolj zbirčne...

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

21. jan 2011 19:01

Tudi moj oče rezbari iz lesa,pa puškina kopita naredi, pa še kaj in za vse kar počne ima pripomočke. Za 70.rojstni dan sem mu kupila cel pršut in zadela žebljico na glavico.

Upam da ga bo tudi tebi uspelo osrečiti.Oče je samo eden, kajne!?

mejačka

mlg  

član od: 27.9.2009

sporočila: 67

21. jan 2011 19:18

Kaj pa kakšen masažni stol (vem da ni 100 evrov ) ampak mogoče vsak nekaj prispeva. Moja mami bo letos tudi 60 let stara, pa je že vsa boga in zgarana od dela in je vedno za kakšno masažo. Sigurno rad tudi kaj na tv gleda in se udobno namesti in uživa in je potem spet spočit za nove dogodivščine. Upam da boš uspela najti primerno darilo. mlg

msegov  

član od: 7.8.2010

sporočila: 493

24. jan 2011 12:29

Hvala vam za super ideje!! Super ste vsi!! :) msegov

passi  

član od: 8.6.2010

sporočila: 20

10. mar 2011 16:20

mlg je napisal/a:
Kaj pa kakšen masaža na masažnem stolu (vem da ni 100 evrov ) ampak mogoče vsak nekaj prispeva.

Moja mami bo letos tudi 60 let stara, pa je že vsa boga in zgarana od dela in je vedno za kakšno masažo. Sigurno rad tudi kaj na tv gleda in se udobno namesti in uživa in je potem spet spočit za nove dogodivščine.

Upam da boš uspela najti primerno darilo.

mlg



Masažni stoli so super ideja. Samo rajš ne kupovat takih za 300 €. Rajši za več, da ni pol problemov, ker tak stol mora prav masirat, ne sam vibrirat na približn pravih mestih brez možnosti nastavljanja, stol mora bit tut za lep cajt, pa še res pokažeš, da človeka ceniš. 20 ljudi, vsak po 100€ in dobiš že super stolček. Pri nas smo pa model določli tko, da smo se vsi, ki smo prispeval, probal masirat v večih stolih in smo potem ocenjeval kater je komu kolk dober in mu na konc kupli tistga, ki je dubu najboljšo povprečno oceno.

Sporočilo je spremenil(a) passi dne 29. 2011 16:53

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

12. mar 2011 19:54

mi smo za našega abrahamovca izdelali foto knjigo,na prvo stran sem napisala kratko zgodbico,slike smo dodajali po obdobjih,jih opremili z besedili.Njegova starejša otroka sta bila nad idejo da mu to podari njegov brat navdušena in sta rada sodelovala pri pridobivanju fotografij.Opremili smo jih z besedili, dodajali različna ozadja in okvirje in knjige je lepo uspela.Naša najstnica pa bo stricu še sama nekaj izdelala.Cenovno ni to ne vem koliko je pa veliko našega truda in se mi zdi da je takšno darilo včasih veliko več vredno od dragih iz trgovin. chappy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti