Finger food??

lidija84  

član od: 21.3.2009

sporočila: 20

29. dec 2010 11:52

mamamia-super predlogi,nabodala in mini pice sem si že prej obkljukala.Ostali predlogi so mi pa tudi super,tako da mislim,da bom vsakega po malo naredila. Sporočim :) Pa hvala lepa.Če pa še kakšen predlog pade ne bom nič huda :D lidija84

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. dec 2010 13:50

Slani rogljiči - z lososom, tuno, zeliščno-skutni, pica, s sirom (tile nej bi bili topli), z mozzarelo in paradižnikom in olivnim oljem...

peter

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

29. dec 2010 13:51

Sem pozabil pripisati - lahko  so iz kvašenega, listnatega, krhkega ... testa

peter

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

31. dec 2010 10:53

zelo dobri so žepki z mozzarello, češnjevcem in baziliko...kupiš testo za pico...tisto svežo zrolano...jo narežeš na kvadratke, v vsak kvadratek daš košček mozzarelle in polovico češnjevca ter malo bazilike in vse skupaj zapreš v trikotniček...tole potem ocvreš do zlatega. Mmmmm..so dobri mlačni pa tudi mrzli. Lahko narediš ali pa kupiš tudi kakšno francosko solato, pa biftek in namažeš na kruhke...ali pa kruhke v košarico in par nožkov pa si gostje sami namažejo... lahko narediš slane muffine...pizza muffine, sirove muffine, muffine z lososom itd...podobno kot navaja ibiza za rogljičke...če delaš rogljičke jih lahko posuješ še s kakim sezamom ali makom...zelo dobrO! Lahko narediš tudi polnjene bučke...recimo s tuno ali pa s šunko in sirom in gratiniraš...najdeš kar nekaj receptov s pomočjo interneta :). Dobri so tudi taquitos-i...mariniraš purana narezanega na trakce, zaviješ v tortilje in ocvreš...postrežeš zraven še kakšno omakico in to je to... ok dovolj...zdaj sem pa že kar lačna :P

zvezdica55  

član od: 8.8.2006

sporočila: 555

31. dec 2010 11:16

Jaz pa bom naredila empanades žepke, meso, čebula, koruza in sir. Pa me zanima, če imate kakšne izkušnje s cvrenjem. Nekje sem enkrat brala, da so lahko tudi ocvrti, ali je bolje, da jih kar spečem? zvezdica55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti