Rodam prejico/svilo za kvačkanje

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

6. dec 2010 8:49

Elma jaz imam doma eno tako prejico, ki pa je čista plastika, prosim če napišeš surovinsko sestavo in pa ceno. hvala in lp reza

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. dec 2010 8:54

Kje se jo kupila - namreč, jaz potrebuje modre vsaj pol kile?

Vendelina jr.

ELMA  

član od: 19.4.2008

sporočila: 93

6. dec 2010 21:01

Vandelina ...Mami mi je jo dala , pa ne vem kje jo je kupila .Za kaj rabite pol kile , ?tista ena prejica lahko nakvačka ful velik , ker je pač svila in ne bombaž . terezija , ne vam kaj vi imate , res me zanima kako izgleda , če je podobna plastiki , kako lahko kvačkate s to prejico .Vem in zagotavljam vam da je kvačkanje 100x lepše od svile , kot od bombaža , sam ga moraš na koncu rastegnit na bucke in zlikat , če narediš lepo ,nerabiš nikoli več ga likat . ELMA

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 932

7. dec 2010 7:18

elma moja prejica izgleda ravno tako kot tvoja in je na podobnem kolutu navita, lepo se sveti, samo sem probala z vžigalico pa se je samo stopilo, tako da z njo nisem še nič kvačkala, ker se mi zdi škoda toliko vloženega truda, da se potem vse sviži. dobila pa sem jo iz Bosne. Zato pa sem tudi prosila, da iz deklaracije prepišeš surovinsko sestavo. O lepoti izdelka pa se da razpravljat in ko praviš, da ne rabiš nikoli več likat po tem smatram da je plastika, kere vsak izdelek iz svile ali bombaža pa je potrebno likat. lp reza

ELMA  

član od: 19.4.2008

sporočila: 93

8. dec 2010 21:50

bom pogledala in sporočim ...lp ELMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti