Nakup avta

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. nov 2010 16:16

Wow, anamarija!  Imaš pa veliko in predvsem čisto garažo!

No, predvidevam, da je garaža.

Vanja

LUCIJA99  

član od: 13.2.2009

sporočila: 34

8. nov 2010 16:36

Prav s takšnim sem pa jaz začela prve samostojne kilometre. pa sem bila prav zadovoljna. Danes pa če avto nima klime, daljinsko centralno zaklepanje, da pa ne govorim servo volan - je pa vse narobe. Včasim smo bili pa zadovoljni če ti je oči sploh dal avto, da si naredil en krog po mestu. LUCIJA99

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

8. nov 2010 17:08

Jaz pa sem letos dobila oz.kupila nov avto po 11 letih  megana 1.6. Moj novi je srebrn Nissan Note 1.4 in sem kar malo zaljubljena vanj. Ko sem ga nekje videla, sem si rekla: Takle bo moj novi ! Ker ima malo šibkejši motor kot megane, to občutim na kakšnem klancu. Ker pa sem v penziji, se mi nikamor več ne mudi, tako da me to niti ne moti. Predvsem pa ni preveč žejen, kar je super.Za 40 eurov se kar dolgo voziva okoli. Pa še čeden je in majhen, da ga lahko parkiram na našem ozkem dvorišču. (Slika je simbolična, haha. )

Lahko rečem, da je to avto za moj žep in po mojem okusu. ( Je bil malo dražji od peugetov in nekaterih drugih znamk, ampak, ker upam, da mi bo služil naslednjih deset let, sem se odločila zanj.)

naor

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. nov 2010 17:16

Vozim že tretjega cliota in sem na splošno zadovoljna z njimi, zelo, s tem malo manj sicer, ampak samo po moji neumnosti. Prej sem imela clio 1,4 brez klime, in je vlekel v hrib, da je bilo veselje. Ta moj novi, s klimo (je pa res uporabna reč, moram reči, predvsem pozimi, zgodaj zjutraj - v tistem brez klime sem imela zelo zarosene in motne šipe, tale klima mi jih pa 1,2,3 posuši) je pa samo 1,2, bencinski, čeprav ima 16 ventilov (ne me vprašat, kaj to je - meni so rekli, da bo dovolj močan, pa ni) v hrib ne potegne, če ima prižgano klimo. Torej jo ugasnem . Ugasnem jo tudi, ko prehitevam (no, dobr, ok, tole pa že malo pretiravam ). Meni je clio všeč, no.

lp

cervus

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. nov 2010 17:59

mamamia je napisal/a:

Anamarija1, a ga prodaš?

Mamamia

mamamia

 

To je moj zadnji fičo in smo ga obnovili, oziroma so ga. Pač pa želela sem imeti lep spomin, ker sem fičkote vozila 20 let. Kako sem jaz jokala, ko sem bila prisiljena voziti petko, prisiljena, ker ni šel ne naprej ne nazaj, stalno so me morali porivati...

Zdaj je tako naštiman, da gremo lahko na kavico in se važimo z njim, sej je lep ne?

Mamamia, žal ga ne prodam.

Nikoli ne reci nikoli

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. nov 2010 18:02

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Wow, anamarija!  Imaš pa veliko in predvsem čisto garažo!

No, predvidevam, da je garaža.

Vanja

 

Vanja, ni moja garažamoja je bočlj čistaker zanjo skrbi mož...

Mislim, da je to delavnica tam kjer so ga zrihtali, nisem pa prepričana.

Nikoli ne reci nikoli

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

8. nov 2010 18:04

Da ne zaidemo? Imela sem 1 leto Pando, avtek 1 A s črtico, ga priporočam! Zdaj pa imam tako velikega, da se zgubim....

Nikoli ne reci nikoli

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

8. nov 2010 19:23

Na novem modelu Modusa za menjavo žarometa ne rabiš več voziti avta na servis. Je pa bilo to res za stari model.

Anja

zsa zsa  

član od: 2.5.2010

sporočila: 33

8. nov 2010 20:21

Hummer l. 2006, motor 6.0; vsa oprema, neprebojne šipe (6 cm), s prikolico z BD-5.

Mercedes ML63 AMG - terenec s športno dušo l. 2009, vsa dodatna oprema. Dvojna streha za puščavsko vožnjo.

BMW X5 xDrive 3.0sd l. 2010 s še prvim rezervoarjem goriva, prtljažnik, vsa dodatna oprema. Bleščice v črnem laku.

 

Nič ne prodajam, samo hvalim se.

zsa zsa

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

8. nov 2010 20:35

Še jaz svoj piskrček pristavim. Vozim Hyundai Accent, 6 let star, dizel, enkraten, servisi samo tisti, ki so obvezni, kilometre štepava kot za stavo ( ker nisem iz Lj, se pa vozim tja v službo).Hvaležen, uporaben, mala poraba ( 5,5l na 100 km ) Takoj bi ga zamenjala - za Hyundai i30, ki v osnovni varianti tudi ni prav drag vendar moram biti racionalna-za ojega ne bi dobila praktično nič, vreden je pa veliko, ker mi dobro služi. Baje so Hyundajčki na sploh vedno bolj uporabni in kvalitetni ( rast nakupov v kriznem letu 2009) in jih kupujejo tudi ljudje, sicer navajeni prestižnejših znamk. Smo pa imeli že tudi Sonato, v sorodstvu pa imamo lastnike Getza in Santa Feja - vsi izjemno zadovoljni. Odloćitev je pa itak tvoja. anaboleyn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti