Potovalna agencija,prosim za nasvet ali mnenje

Boris1  

član od: 14.3.2006

sporočila: 78

tema odprta - 13. okt 2010 17:42 | ogledi: 6.980 | odgovori: 16

Ali je komu znana potovalna agencija na Viču? Imena ne vem,je pa nasproti pokopališča in avtohiše.

Gospa je prehitro govorila in je nisem razumela.Nekaj dni nazaj je bila anketa o počitnicah in jaz naj bi bila izžrebana.V petek je v Lj.žrebanje iz bobna 5 nagrad in 5 ljudi.Kratka predstavitev,zraven častijo s sokom.Je pa brez obveznosti.Udeležit se morava oba z možem,drugi ne pride v poštev.Jutri dobim št.kode za udeležbo.Malo mi je nejasno,da bi kar tako kdo delil nagrade kot je televizor,počitnice,potovanje-dve se ne spomnem.Ali kdo ve kaj o tej zadevi?

Hvala in lep pozdrav

piki-poki

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

13. okt 2010 18:01

To mi diši na kakšno prezentacijo .... tja morata, da bi morda bila izžrebana, tako se mi dozdeva. Mamamia

mamamia

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

13. okt 2010 18:09

To ni potovalna agencija, ampak Promocija sončnega zahoda d.o.o.  In je res prezentacija.

Predstavijo ti nek sistem zakupa apartmajev po celem svetu, zadeva traja cca. uro in pol. Na koncu imajo nekakšno dražbo najema apartmaja na Kanarskih otokih (običajno spravijo ceno vsaj na 750€), ki ga dobi (pa seveda plača) "srečni nagrajenec". Prevoz do destinacija je v lastni režiji, "prava sitnica". Veselo razglašajo, da se dobi letalsko karto že za 150€ - pozabijo pa omeniti, da je potrebno prileteti na južno letališče, kamor se leti, najbližje nam, le iz Milana.....

Poguglaj ime podjetja, zadetkov iz raznih forumov kolikor hočeš.

 

* OPOMBA uredništva: Uredništvo si je dovolilo izbrisati povezavo na spletno stran te ponudbe zaradi oglaševanja *

Issi

Sporočilo je spremenil(a) Issi dne 13.okt 2010 18:12

Boris1  

član od: 14.3.2006

sporočila: 78

13. okt 2010 18:18

Jutri bom izvedela ime podjetja,pa bom napisala.Najlepša hvala za vaša mnenja.Pri tako mali penziji ne mislim zapravljat na ta način.Dopust se da lepo preživet tudi v Sloveniji,pa tudi Dalmacija ni tako daleč. piki-poki

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. okt 2010 18:24

Naš znanec je pred leti bil na taki predstavitvi (ne tega podjetja, enega drugega) in so mu "prodali" oz. dali v najem hišo nekje na Floridi. Je kupil letalsko karto, da bi koristil svoj dopust, pa je našel le močvirje in krokodile. Plačal je pa v takratnem denarju 10.000 nemških mark (da bi vsako leto lahko koristil 3 tedne dopusta tam, torej kao nakup oz. najem). Seveda so ga gostili s sokom, pecivom in še marsičem. Niso mu pa dovolili, da bi domov odnesel papirje in prebral v miru, silili so ga, da tam podpiše, ker je bila tako dobra akcija, da je bilo treba takoj podpisati. Podjetja kasneje ni bilo več. Vem zato ker je bil moj oče tudi na tej predstavitvi, pa ni želel vzeti tega ugodnega paketa.

Vsaka podobnost z zgoraj omenjeno agencijo je le naključna. Nikakor ne trdim da gre zgoraj za kakšno podobno šalo ;-)

Neki modrec je rekel, da je na svetu je le ena neskočna stvar: človeška naivnost.

PS - Kor urednik sem si zgoraj dovolil izbrisati link na stran, ker reklame za agencijo ne bi delali. Hvala za razumevanje.

Jernej - zasebno mnenje

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

13. okt 2010 18:39

Ups Jernej, se opravičujem! Sploh mi ni padlo na pamet, da bi to lahko bilo oglaševanje! Hotela sem le pokazati, za kaj gre (moje mnenje - nateg)....

 

Sorry!

Issi

Boris1  

član od: 14.3.2006

sporočila: 78

14. okt 2010 22:31

Issi,to je promocija Sončnega zahoda.Danes me je poklical gospod in sem odklonila sodelovanje.Po napisanem primeru g. Jerneja bi bilo dobro večkrat opozarjat ljudi.Mi,ki imamo male penzije,prej premislimo o svojem dopustu.Žal mi je pa vsakega,ki nasede, ne glede koliko ima denarja. Hvala obema in lahko noč Ani piki-poki

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

15. okt 2010 6:08

Kadarkoli, ampak res kadarkoli vas  kdo pokliče po telefonu, češ, da ste bili izžrebani za  xy....nagrado,   je to nateg. Sploh ni treba več premišljevati.  Nihče od tovrstnih poslovnežev ni tak človekoljub, da bi karkoli delil, ne da bi bil za to obilno po (pre)plačan. 

Cila

vidaR  

član od: 26.12.2009

sporočila: 2

15. okt 2010 7:17

Ko mene pokličejo, da sem izžrebana, se lepo zahvalim in poklonim nagrado Karitasu ali Rdečemu križu. Nastane tišina v slušalki, a nimam več problemov. vidaR

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

15. okt 2010 21:49

Bravo Vida, tudi jaz tako naredim in res šok na drugi strani. syu

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

15. okt 2010 22:57

Prijatelji gredo konec meseca "za nagrado" na Kanarce. Do Milana z avtom, naprej z avionom, se 2x presedejo, nastanjeni naj bi bili v apartmajih. Ker so prepozno ugotovili, da so se nasrali, bodo šparali pri hrani in s seboj vzeli juhe v vrečkah, čokolešnik in podobne stvari. Ko bodo na koncu potegnili skupaj, bi jih ceneje prišlo, če bi šli v hotel iz Brnika z "ta pravo" potovalno agencijo. Nimaš kaj, ko so pa naivni!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti