Turčija

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

tema odprta - 28. sep 2010 20:08 | ogledi: 4.339 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

4.10.2010 potujem v Turčijo

Odločam se med dvema hoteloma FATIH (ALANJA) in IPEK (KEMER)

Želela bi vaše izkušnje, mogoče pa je kdo že letoval v omenjenem hotelu

LP

pandapanda

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

28. sep 2010 20:30

V omenjenih hotelih nismo bili.Lani smo bili v kraju Side in smo bili zelo zadovoljni.Letos pa je bila sodelavka v Kemerju in se je prav tako vrnila vsa navdušena.Turčija nam je bila fenomenalna in če bomo le imeli možnost se tja še vrnemo.Ljudje so zelo prijazni ustrežljivi,hrane obilo na izbiro pijače prav tako.Sama sem naravnost uživala v sokovih,ki so veliko bolšega okusa kot naši,kivijev ali limionin sok je bil odličen.Hrane pa sem tudi veliko prizkusila doma jagenjčka na žaru nebi niti poikusila najvrjetneje doli me je enostavno navdušil,hrana je sicer nekoliko bolj začinjena kot doma vendar ni prehudo odvisno od okusa.Je bilo treba po vrnitvi domov kar malo pazit pri hrani sem se na dopustu zredila za dober kilogram in pol v enem tednu,še dobro da nismo bili dalj časa bi domov prišla pošteno okrogla. chappy

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

28. sep 2010 20:48

ja, ta dva hotela imata 3* , zato nisem čisto prepričana glede hrane, imava pa pol penzion ker bova večinoma raziskovala okolico, tako da bova čez dan zelo malo v hotelu, ampak vseeno bi želela uživati ob večerji... pandapanda

saskia02  

član od: 17.5.2010

sporočila: 53

28. sep 2010 22:03

jaz sem bila v kemerju in sideju in na izletu v alanji. kot pri obisk turčije ti priporočam KEMER, sploh v oktobru, ko ne bo tako vroče in boste najbrž šli na kakšen izlet. iz kemra si lahko ogledaš dosti več, kot če si v alanji. če pa si ful mlada in ti je bistvo zabava: potem vsekakor alanja za hotela ne vem, lahko pa si prebereš moje zapiske iz turčije 2005 v kemru: http://sites.google.com/site/saskia022/tur%C4%8Dija-a za letos pa še nisem do konca izpisala, je le nekaj slik o side in alanji: https://sites.google.com/site/mojepocitniceii/turcija-

pandapanda  

član od: 24.11.2007

sporočila: 102

2. okt 2010 10:05

saskia02, zeloooo lepo in izčrpno napisano, res si se potrudila, vse sem si sprintala in mislim da mi bo v veliko pomoč pri izletih. lp pandapanda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti