Ročni sesalec ali mehanska metla

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

tema odprta - 28. sep 2010 7:01 | ogledi: 7.802 | odgovori: 11

Lep pozdrav vsem skupaj. Imate kakšne izkušnje z ročnimi sesalci ali metlami, ki so na akumulator? Ne da se mi zmerom jemati sesalca, ko opazim par drobtin.

Že vnaprej hvala.

simonkaaa

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. sep 2010 7:04

Pri nas, glede na to da imamo male otroke uporabljamo ročni sesalec že cca 10 let in se fino obnese. Tašča pa ima akumulacijsko metlo pa ni pretirano zadovoljna.... mogoče je problem samo o modelu....

katjushka

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

28. sep 2010 8:08

Moja mama ima akumulatorski sesalec, pa je čisto zanič. Priključen je v veži, pa se samo spotikamo ob njega. Kake drobtine bi že pobral z rane površine, kaj drugega pa že ne. Raje metlo v roke, ali pa pravi sesalec. Sweetie

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

28. sep 2010 10:44

Odvisno kako močan je ročni sesalec... Metlo smo pri nas imeli, ampak je bila baterija dokaj hitro fuč, se ni napolnila kot bi se morala... Pa ne samo pri nas, poznam še več takih primerov. Zadeva je bila v garanciji zamenjana, pa se je zgodilo isto.

Loni Makaroni

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

28. sep 2010 11:01

sama imam tudi akumulatorski sesalec, vendar za drobtine pobirat ravno ni, imam ga predvsem za sesanje pasjih dlak, te pa pobere kar dobro. Svakinja pa je imela pred časom eno akumulatorsko metlo, ni bila kaj preveč zadovoljna. Mislim, da je bolje, da si nabaviš en manjši okreten sesalec, bo več učinka. Lp, anitram1

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

28. sep 2010 11:25

Jaz mam metlo, sva jo dobila od stare mame od mojega, ker jo sama ni uporabljala. Pri nama je redno v uporabi, se mi ful dopade. Naši spodaj imajo, kar se spolnim sesalec. Po nekaj letih uporabe se sedaj težkonapolni, tako, da ga imajo namen zamenjati. Mislim, kar je je za vsakodnevno uporabo dobro.

katti

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

28. sep 2010 11:31

KATTI mi lahko prosim poveste kateri model. Hvala vsem za odgovore. simonkaaa

simonkaaa  

član od: 13.5.2007

sporočila: 40

28. sep 2010 11:59

KATTI mi lahko prosim poveste kateri model. Hvala vsem za odgovore. simonkaaa

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

28. sep 2010 14:29

Jaz sem ravno nabavila Hoover SJ 144 WSR W&D. Kot sem gledala, je to najmočnejši ročni sesalnik na trgu in ni vrag, da ne bi bil kos svojim nalogam. Za praktične izkušnje pa lahko poročam v kratkem. strelka

neznan uporabnik

28. sep 2010 15:04

Pri nas imamo smetišnico in metlico. Hop, hop! in je čisto.

Za temeljito čiščenje imamo Vorwerkov sesalnik z vsemi priključki in nastavki za pajčevino, prah, radiatorje, lovljenje zidnih prahcov pri vrtanju lukenj itd...

Je dokaj praktičen, ker ga, ploščatega, kakršen je, lepo obesiš nekam v slepi kot, res pa priključki potrebujejo nekaj več prostora.

Za zunanjo uporabo imamo sirkovo metlo. Je uporabna tudi pri družabnih igrah: sabljanje, igranje kitare, hitri prevoz oz. prelet....

Aja! Sirkova metla ima oblečeno eno seksi najlonko. Da sirkove ščetine ne letijo okoli.

japaja

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

28. sep 2010 19:00

Sploh nisem nikoli gledala katera znamka je, sem pa sedaj. Samo spodaj na podsatvku piše,  Radič Nenad- Slovenj Gradec.. s.p. Embalaže pa tako nimam. Se mi zdi, da je s.mama rekla, da je kupila v Merkurju. Kdaj in, če to še prodajajo pa ne vem.

katti

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti