Medsoseske zdrahe

onaon  

član od: 21.6.2010

sporočila: 72

21. avg 2010 11:14

sosede ne mislim mlatit(jo že mož dovolj), moram priznati, da sem s tem ko sem napisala, da jo mož mlati, malo špekulirala. In odziv je bil kar buren, pa kljub temu da je noben ne prepozna, kako se šele mi počutimo, ko nas ona blati po bližnji okolici, potem se pa ljudje sprašujejo če smo res taki. Potlej pa greš v trgovino, pa te kdo ustavi pa ti jih napove, da zakaj si do tega in tega pa tak, a resnica je ravno obratna. In to po zaslugi triperesne deteljice, ena sunta in zgleda v ozadju doživlja orgazme, druga prav tako, tretja pa.. onaon Ne veš, kaj zmoreš, dokler ne poskusiš. Sporočilo je spremenil(a) onaon dne 21. 2010 11:19

neznan uporabnik

21. avg 2010 11:16

Težka bo tale... japaja

neznan uporabnik

21. avg 2010 11:20

Aja, pa medsoseske zdrahe so medsosedske.. Če se boste na koncu koncev tožili, boš morala paziti na vsako črko. japaja

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. avg 2010 15:01

Ne vem zakaj se ob takih temah vedno spomnim na film Deliverence?

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

22. avg 2010 9:30

ja , onaon, po tem zadnjem postu se mi zdi, da imata s sosedo kar precej skupnega. Japaja ima čisto prav, težka bo, seveda v veliko veselje ostalih sosedov. Ampak nekaj razvedrila na vasi pa tudi mora biti. Lepo nedeljo vsem Sonja

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

1. sep 2010 16:46

skrbi te, ker vas ona blati in kaj si ljudje mislijo.... torej jaz rečem tak, TISTI, KI ME POZNAJO, VEJO RESNICO, za tiste, ki me ne poznajo, pa mi je vseeno kaj si o meni govorijo. vem kako je živeti s sosedi, ki gledajo na vsak cm zemlje, ki vedno stopijo na dvorišče, ko se pripelješ domov in glasno komentirajo kdaj si prišel iz službe, koliko si nakupil, kako si oblečen... (jaz sem imela v prtljažniku eno potovalko, da je zgledalo, da sem vsak drugi dan na veliko nakupovala - naj si brusijo jezike) sploh je bilo težko molčati, ko so na avtomobile tvojih obiskov zataknili listke z obvestilom, da so to cesto nekoč oni gradili in da se lahko po tej cesti vozijo samo stanovalci, njihovi obiskovalci pa ne. .... skratka ni da ni.... samo meni je bilo škoda besed za prepir. Mogoče se bodo nekoč vprašali zakaj nimajo nobenih obiskov, nobenih prijateljev, mogoče v svoji jezi na ves svet tega niti ne opazijo. glede škode, ki jo je povzročil tvoj sin, bi pa bilo primerno, da se s kakšno malenkostjo (kava, pecivo) šel sosedi opravičit, ji povedat, da še ni popolnoma vešč traktorja in da se bo vnaprej bolj trudil in izogibal njene zemlje (kaj pa če je soseda prepričana, da ste mu vi ta stari naročili, da naj se po njenem travniku pelje?) se pravi, za vaše napake se opravičujte, vse ostalo pa preslišite. klavdija

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

3. sep 2010 10:17

onaon je napisal/a:
sosede ne mislim mlatit(jo že mož dovolj), moram priznati, da sem s tem ko sem napisala, da jo mož mlati, malo špekulirala. In odziv je bil kar buren, pa kljub temu da je noben ne prepozna, kako se šele mi počutimo, ko nas ona blati po bližnji okolici, potem se pa ljudje sprašujejo če smo res taki. Potlej pa greš v trgovino, pa te kdo ustavi pa ti jih napove, da zakaj si do tega in tega pa tak, a resnica je ravno obratna. In to po zaslugi triperesne deteljice, ena sunta in zgleda v ozadju doživlja orgazme, druga prav tako, tretja pa.. onaon Ne veš, kaj zmoreš, dokler ne poskusiš. Sporočilo je spremenil(a) onaon dne 21. 2010 11:19

Lepo vas prosim, dajte no delat kaj bolj produktivnega, kot je brušenje jezikov. Namesto, da privlačiš negativno energijo, si poišči kakšen lep hobi, se boste vsi skupaj bolje počutili.

klavdijaB je napisal/a:
... (jaz sem imela v prtljažniku eno potovalko, da je zgledalo, da sem vsak drugi dan na veliko nakupovala - naj si brusijo jezike).......... klavdija

 Tole mi je všeč. Jaz tudi raje (od)govorim z dejanji...

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

3. sep 2010 10:22

In komu narediš vtis ali zavidanje če veliko nakupuješ? Pri meni naredi vtis ravno skromnost.

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

3. sep 2010 10:24

V vsakem primeru "vržeš kost", da jo lahko glodajo. Brez besed...

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

3. sep 2010 10:45

Sploh ne razmišljam o takih stvareh, saj potem ni čudno da ima potem Marjan Jerman toliko dela.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti