Katero knjigo izbrati?

kalika  

član od: 3.2.2010

sporočila: 51

tema odprta - 8. jul 2010 14:59 | ogledi: 4.154 | odgovori: 27

Pozdravljeni,

spraševala sem že kaj kupiti Abrahamki. Podarila ji bom karikaturo z okvirjem, zraven pa najbrž kakšno knjigo s posvetilom. In se je že zataknilo. Katero knjigo in kakšno posvetilo. Na pomoč!

M

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

8. jul 2010 15:13

Ja, a je ne poznaš? Mislim, slavljenke? Menda ja veš kaj jo zanima, ima kakšen hobi.... vanjatajnsek

neznan uporabnik

8. jul 2010 15:19

Ampak res! Matr, tut Michelin ne pomaga tistim, kje ne vejo a grejo via al ne, še manj pa vejo kam sploh hočjo... Se mi tut vejc ne lub postavt, takele zadeve še mene(!) iz tira spravjo. Veš kaj, dej ti lepo ostan doma pa grem jst namest tebe na zabavo, ji bom na pamet kupila super knjigo in napisala super posvetilo. Evo, sm se še jst mal spihala! Upam da vsaj vemo kolk je stara če je Abrahamovka? japaja

neznan uporabnik

8. jul 2010 15:28

Ajde, ponujam ti popravni izpit: povej a je za štose al ne, a je kuharca al ne, a hod v gledališče al ne, a sploh kej bere al ma knjige za okras, a kvačka, potuje, sledi modi, biciklira, rola, igra tenis, hodi nabirat zelišča, prekupčuje z delnicami....????? A je iz LJ, CE, MB....iz urbanega ali ruralnega okolja, se zanima za politiko, kulturo, umetnost, je razgledana....??? Imaš na razpolago priročnike, monografije, romane, turistične vodiče... Posvetilo je enostavno: "Od tvojega Abrahama" japaja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

8. jul 2010 15:50

japaja je napisal/a:
Ampak res!Upam da vsaj vemo kolk je stara če je Abrahamovka?japaja

 

Draga Japaja, odlično vprašanje!

Vanja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

8. jul 2010 16:04

Veš kaj kalika, tukaj na kulinariki smo mal špecializirani, vsak ima področje, ki mu leži. Pravi naslov za tvoje težave je Vendelina jr., ona ti bo z užitkom odgovorila, obrni se na njo direkt, ma gar na ZS.

ežoj

neznan uporabnik

8. jul 2010 16:15

recimo vsi vemo, da je Ežoj špecializiran za Kamo Sutra? Vidiš, ko bo on praznoval Abrahama, sploh ne bo problema japaja

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

8. jul 2010 16:16

tulka

neznan uporabnik

8. jul 2010 16:30

Tulka, komu ti to:???!!!! japaja

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. jul 2010 19:26

japaja je napisal/a:
recimo vsi vemo, da je Ežoj špecializiran za Kamo Sutra? Vidiš, ko bo on praznoval Abrahama, sploh ne bo problemajapaja

Ežoj povej kdaj bo to da začnem nabavljat taprav cajt

lp goga

nonica  

član od: 19.11.2007

sporočila: 105

8. jul 2010 21:46

Najlepše slovenske ljubezenske pesmi po izboru slovenskih pesnikov: Vsaka ljubezen je pesem. nonica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti