Katero knjigo izbrati?

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jul 2010 9:09

To pot se valjam od smeha zaradi japajainega posta. Čudeži se dogajajo, ni kaj. Vendelina jr.

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

9. jul 2010 9:20

Čao, karikatura = super darilio če ji je to všeč! Da ne bo užaljena! saj vemo, kaj karikatura poudari - ponavadi tisto, kar nas itak moti na sebi! Mii smo recimo kolegici&kolegu to podarili za poročno darilo, vendar sta takšno željo sama izrazila. In bila je zadetek v polno, sedaj jima vidi namesto poročne slike! ;) Glede knjige in posvetila - ne vem, recimo Lonely Planet - Polynesia? Ja valda da nekaj v smislu tega, kar ji je všeč, jo zanima!! Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

neznan uporabnik

9. jul 2010 9:36

Eh, Vendelina jr., sem včeraj na statisttiki videla, da te ni in sem prevzela dežurstvo.. Sicer sem fazo "urejanja stvari" že prerasla in imam svoje zverine na ketni, včerajšnji post pa bomo vzeli kot nek nostalgičen moment Bodimo dobri, ker slabih je že tako ali tako dovolj. Ampak kar je preveč je pa preveč japaja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jul 2010 9:46

japaja je napisal/a:
Eh, Vendelina jr., sem včeraj na statisttiki videla, da te ni in sem prevzela dežurstvo..Sicer sem fazo "urejanja stvari" že prerasla in imam svoje zverine na ketni, včerajšnji post pa bomo vzeli kot nek nostalgičen momentBodimo dobri, ker slabih je že tako ali tako dovolj.Ampak kar je preveč je pa prevečjapaja

 

Japaja, zdaj maš pa že osladne momente, to ti pa nekak ni podobn

saša

neznan uporabnik

9. jul 2010 10:05

A ja? Tale bodimo dobri, ker slabih je že dovolj mi je dolgo, dolgo nazaj povedal en krasen človek. Ker sem poznala njegovo življensko zgodbo, sem toliko časa premlevala to frazo, dokler je nisem zapopadla sto posto. Mah, v življenju je najlažje neki piz**t! In vedno zadaneš v polno, ker ni človeka brez šibke točke. Ampak kaj imam jaz od tega, če živim med tečnimi ljudmi? Kontaminacija je neopazna, počasna a učinkovita. Zato si svojih in ne dovolim okužiti. Osladnost in krutost, ritolizništvo, aroganca, hohštaplarija, narcisoidnost, grebatorstvo, ponižnost, vehemenca, empatičnost...to in še marsikaj drugega ti je paleta našega malega mračnega dna (menda je nekdo napisal povestice s podobnim naslovom). Življenje je stvar izbire. 24 ur na dan in najmanj 10x v minuti za aktivne udeležence življenja. Namesto neaktivnih itak odločajo drugi (recimo katero knjigo in kakšno posvetilo press).. Ajdi, lepo se mejte japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jul 2010 10:59

Stvar je takale: Tale naša kolegica ima s tem abrahamovskim obdarovanjem res težave - ker je na to temo že postavila več vprašanj (človek malo pogleda prejšnje teme, pa hitro vidi...) In tale vprašanja so, kako naj rečem, res malo hecna. Ker vprašanje, kakšna knjiga se podari sestri - na to se večini ljudi dvignejo obrvi od začudenja in vprašamo, pa dobro, al ne poznaš sestre ali pa ne bereš ali pa ne bere ona... Skratka, kakorkoli obračam, kalinka, tale tvoja zadrega je, če nič drugega, zate dober signal, da boš morala razmisliti o sebi. Ne z arzenalom samoobtoževanja v smislu joj, kaj je narobe z mano, ne znam izbrati darila - ker samoobtoževanje ravno ne pomaga. Namesto knjige za sestro raje kupi knjige sebi. To je čisto dober začčetek za to,da človek drugače pogleda svet, sebe, druge stvari. Težave z izbiranjem daril ponavadi izražajo površino precej globljih težav in sicer to, da človek ni najbolj spreten v prepoznavanju nijans medčloveških odnosov, da preprosto ne vidi znakov, ki mu jih pošilja kakšna oseba...in da potem razume manj stvari. Skratka, kalinka, delaj na sebi, ker mislim, da imaš tule veliko dela. Sestri pa podari eno druženje. Lepo si vzemita kakšno popodlne samo zase, pa se malo pogovarjajta in bosta videli, kam vaju bo to pripeljalo. Na takih druženjih spontano pride tudi kakšna ideja za darilo. Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. jul 2010 11:00

*ebiga japaja, ne sam da postajaš osladna, tudi filozofiraš. A bo Slavoj Žižek dobil konkurenco? Raje kot konkurenco postanita sodelavca, pa idejo o ( neo )komunizmu spravite v realnost. Jaz grem šivat bandiero roso.

ežoj

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

9. jul 2010 11:09

Bom dala eno roko. banana130

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

9. jul 2010 14:33

Izberi knjigo: Pridne punce pridejo v nebesa, poredne pa povsod. Jaz sem jo danes eni frendici kupila.

<mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti