Garažna prodaja namesto kosovnega odvoza

neznan uporabnik

tema odprta - 6. jul 2010 13:39 | ogledi: 3.544 | odgovori: 6

Trenutno v naši okolici poteka podvoz kosovnega materiala.

Meni je določenih stvari škoda, da končajo zmečkane na tistih kamionih in me zanima, ali je v naši deželi kdo, ki prakticira takoimenovane garažne razprodaje?In kaj menite o takem načinu kroženja uporabnih stvari?

japaja

kutikula  

član od: 25.5.2008

sporočila: 37

6. jul 2010 13:41

Če se ti ne gre za €, ampak želiš, da stvari ne končajo v smeteh, poskusi oddat oglas na http://www.podarimo.si/ . Uporabne stvari grejo v par minutah :) kutikula Sporočilo je spremenil(a) kutikula dne 06. 2010 13:42

neznan uporabnik

6. jul 2010 13:44

Že, že.... ampak meni so te garažne variante ena simpatična vrsta socializacije.. japaja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

6. jul 2010 14:06

Tudi sama sem že večkrat pomislila na to idejo. Z leti se pač nabere precej stvari, s katerimi čez čas ugotoviš, da nimaš kaj početi, so pa še čisto uporabne, včasih celo nerabljene. Obleke sem včasih vozila v Humanine zabojnike, ampak tukaj je še ostala roba, ki bi komu prišla prav. Žalostno je, da v končni fazi raje zavržem kot oglašujem na podarimo.si, ker: 1. sem slišala preveč slabih izkušenj (v smislu da po stvari prihajajo razni preprodajalci itd.) in 2. se mi ne da v nedogled dvigovat telefona in potem po možnosti še pošiljat stvari. Tako da jaz sem z veseljem za eno Kulinarično garžno prodajo, sploh sedaj, ko je selitev pred vrati! Spomnim se, da jo je pred leti organiziral Aaron Marko (bivši bivši direktor Microsofta) in je bila cel hit. strelka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. jul 2010 14:14

Sem se je nekajkrat udeležila, seveda so jih imeli Američani, ki so začasno bivali v naši deželici. Za male denarce sem dobila precej uporabnih zadev.

Loni Makaroni

neznan uporabnik

6. jul 2010 14:26

No, pri nas pod Alpami se spomnim, da je včasih lepo laufala izmenjava predvsem oblek med vrstnicami... si lepo prišla k prijateljici na delovni obisk, skupaj sta pospravili omaro, probavali obleke in v stilu "Jaz tega ne nosim več, a hočeš?".. Tudi ostale stvari so se ob takih delovnih obiskih podarjale. Dve muhi na en mah. V družbi pospraviš, vmes malo obujaš spomine, poveš zgodbico o tem, kako si to in to torbico kupila na štantih od enega super simpatičnega tipa tam nekje... Skratka, malo sem vas spomnila na to možnost.. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti