Šit. Namesto gob sem dobil prazno pirovsko flašo, pločevinka uniona, tudi prazna in odvržena kantica od olja za verige motork. NIČ gob. Pa da bi bila vsaj kakšna črviva, še to ne. Bi se lahko na trepalnice postavljal, ne najdeš.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Če more kaj pomagat, z glavo v zid.
Gobe
Moj ulov danes: 3 marele, po gozdu tam, kjer ni osončeno leži sneg, ampak jutri bom šla spet pogledat.
rosieDijana me še vedno varno vodi,očitno sem postal njen ljubljenec....Plen sicer ni bil tako obilen kot občijano ampak, kar je bilo, je bilo pa prvovrstno. Okrog dve kile in pol, očistil pa sem jih jasno v gozdu.

Morda sem spregleda, ampak KJE približno so nabrane tele gobe? Ker mi hodimo, po ustaljenih terenih sicer, tudi včeraj je bil mož, ampak nič ... pliz, help.
Lp,D.
Ojej, janko1, ne gledat ![]()
, bo spet butnglava!
lp
mzmJanko1, v sosednjo dolino bo treba ![]()
![]()
![]()
Včeraj nabrane.
LP Migla
Kaj niso tele kot nalašč za juhco?![]()
Jutri bodo lisičke za kosilo. Na čebulci prepražene in zraven zmešana jajčka, solata in ajdov kruh.
Kolegica Dorothea, gobe so nabrane v gozdu, no , pa sej to je jasno. Lokacija : osrednja Slovenija. Ene 35 km iz Ljubljane vzhodno. Če bi napisal še kaj, potem bi ti pa že izdal mikrolokacijo. Pošlji torej moža v to smer.
hedonistKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
