Gobe

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

5. okt 2011 18:31

Uh končno sem tud jst neki nabrala! Marele ;))

_tmickena_

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

6. okt 2011 8:23

Elaphus sem se pač malce narobe izrazila,pa saj se ve zakaj se gre.

paulina d

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

6. okt 2011 8:56

Objavljati fotke stare leto dni je mimo in zavajajoče. Kaj bi bilo. če bi to začeli početi vsi ? Verodostojnost foruma bi šla k hudiču zagotovo.

hedonist

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

6. okt 2011 11:48

hedonist je napisal/a:
/.../ Verodostojnost foruma bi šla k hudiču zagotovo.

 

 Najbrž si mislil reči: "po gobe" 

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

6. okt 2011 20:57

hedonist je napisal/a:

Objavljati fotke stare leto dni je mimo in zavajajoče. Kaj bi bilo. če bi to začeli početi vsi ? Verodostojnost foruma bi šla k hudiču zagotovo.
hedonist

Zakaj bi bilo zavajujoče, saj je povedala, da so lanske, torej ni nikogar zavajala. S tem ni verodostojnost foruma prav nič trpela, še manj pa je šla k  .

Mygrace

sporočila: 6506

6. okt 2011 21:34

Hedonist....... ?

A veš da lahko jaz naštimam datum na 31.februarja 2013 recimo? (s tem, da objavljena foka niti datuma nima in tudi napisala je, da je to lanska bera..)

 

Verodostojno pa....jaz tako ali tako tričetrt stvari tlele gor ne verjamem, bohpomagi. Pa čeprav avtorji besedil verjamejo sami sebi

 

Gob te jeseni še nisem nabirala, kadar jih, jih očistim v gozdu (ali na jasi ali kjerkoli že), smeti dajem v vrečko in jih nesem s seboj v civilizacijo (se pač tako reče), filter od čikca gre z mano, baje je "razpolovna doba" te gnusnobe kar dolga..

 

Skratka, sem idealna. Ni pa glih vedno vse res, kar napišem (upam, da nekega lepega dne zato pridem do , čeprav se zadnje čase ne podpisuje več tako..)

 

 

 

Mygrace

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

7. okt 2011 8:48

Ne vem kako je to možno a vendar je : včeraj sem se v gozdu spet spotikal ob izjemno lepe , ravno prav velike, nič črvive jurčke. Očitno me je Dijana vzela pod svoje okrilje čeprov postaja čiščenje gob , pomislite, tokrat v gozdu že nadležno. Fotko prilimam kasneje, zdaj drvim na teren.

 

Evo, tole so ti jurčki od včeraj.

 



hedonist

Sporočilo je spremenil(a) hedonist dne 07.okt 2011 16:08

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

7. okt 2011 9:01

Hedonist, če te je Diana vzela pod okrilje, pa jo prosi da gre s teboj na lov na tartufe. To boš imel cekonov v svojem šparoučku.

mejačka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

7. okt 2011 10:09

Dober nasvet cenjena Mejačka, sam kaj ko nimam tolk časa, da bi se klatil tam po Istri....Pa tudi mislim, da te sreče ne smem pretirano izkoriščati čeprav bi kak tartuf z veseljem izgrebel tako za lastno uporabo.

lp

hedonist

paulina d  

član od: 5.6.2010

sporočila: 249

8. okt 2011 22:18

Hedonist, za toliko slik in za toliko stvari bi se lahko vprašali ali so verodostojne in nezavajajoče, da...

Ja jurčki tudi v naši okolici pridno rastejo.Danes nabranih za tri kozarčke.

 

paulina d

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti