Smrčanje

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4527

18. feb 2014 11:39

V desetletjih sem se tako privadila smrčanju, da imam spanec moten, ko je tišina , predvidevam, da to ne velja za sosede

Ne znam si predstavljat ločenih spalnic in kot je zzak omenil v sosednji temi, dlje sva skupaj, bližja sva si, v dobrem in slabem 

Naj živi različnost

lp

 

mzm

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. feb 2014 12:00

Všeč mi je, sicer spada v drugo rubriko, ko preberem take poste kot je Zzakov ali Miškin ali Babkin. Ljubezen je nekaj najlepšega na svetu. In vedno z veliko naklonjenostjo preberem, ko kdo pove, kako ima koga rad. Jaz to tudi velikokrat naredim.

 

naor

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

18. feb 2014 13:18

Jaz imam moža rada bolj kot vse na svetu in si ne predstavljam življenja brez njega. Ampak, če bi tako žagal, bi ga brez slabe vesti 'spodila' v drugo spalnico. Kajti, če jaz ne spim, sem zelo sitna, če sem jaz sitna, mož ni zadovoljen in če mož ni zadovoljen tudi jaz nisem zadovoljna... Itak zvečer, ko grem v posteljo, padem v komo in ne vem za nič okoli sebe. Razen za smrčanje, tega zelo dobro slišim :)

Ne bom pozabila dveh dopustov s starši, ko sem bila še v srednji šoli in smo spali v istem prostoru. Moja dva namreč grozno žagata. Enkrat sem 10 dni spala v avtu pred apartmajem, drugič pa cel teden v kopalnici na tleh.

Lopatka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. feb 2014 14:08

Moj mož, ko je na kakšnem potovanju s prijatelji, spi daleč proč od njih. So poskusili enkrat v isti sobi, pa sta ga nagnala ven, ko so bili z eno skupino se je pa tudi pol nadsropja v hotelu treslo in jih polovica ni spala. Ko smo skupaj na potovanju, vzamem tableto za spanje, da vzdržim poleg njega. Ni je ljubezni, da bi smrčanje zaradi nje prenašala.

mamamia

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

18. feb 2014 14:22

mamamia je napisal/a:

Moj mož, ko je na kakšnem potovanju s prijatelji, spi daleč proč od njih. So poskusili enkrat v isti sobi, pa sta ga nagnala ven, ko so bili z eno skupino se je pa tudi pol nadsropja v hotelu treslo in jih polovica ni spala.

mamamia

Zgoraj napisano me je spomnilo na tale (sicer star) vic http://www.verzi-vici.com/index.php/mujo-vs-ja 

LP, V.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

18. feb 2014 14:33

Kdo drug kot Mujo ...

mamamia

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

20. feb 2014 10:28

Nočem nobeno plašit,ampak moj je tut tako smrčal da so vsi bežali od njega.Končni rezultat je aparat za dihanje,ki ga je dobil na Golniku.

gajka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti