Prodam hoover steamaway 5860 z likalnikom vip 75

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

tema odprta - 2. apr 2010 7:36 | ogledi: 2.730 | odgovori: 1

Nedavno tega sem v eni izmed naših tem razložila, zakaj ta sesalnik skupaj z likalnikom prodajam.. Tega sem kupila, zato ima seveda vse papirje, itn., za darilo pa takoj zatem prejela drugega in ločeno tudi likalno postajo.. Okoliščine so, žal, take, da s podarjenim sicer nisem tako zadovoljna kot s Hooverjem, vendar od darovalca ne morem dobiti nobenih papirjev, itn., da bi lahko pa tistega naprej dala.. Cenovno sta pa v istem razredu, tako da sem se v dani situaciji morala odločiti, da prodam Hooverja skupaj z likalnikom..

Kogar bi zanimalo, naj se mi prosim oglasi, lahko tu, lahko mi pošljete ZS, lahko pa me tudi pokličete na moj telefon 041 804 533.

V redni ceni se (še vedno) prodaja za okoli 600 eur, v nekaterih spletnih trgovinah za okoli 570 eur, toliko sem tudi sama dala zanj, jaz ga prodam za 410 eur, samo 2x sem ga preizkusila, imam original račun na moje ime, kupila sem ga pred kake pol leta, tako da je v garanciji še celo leto in pol.. Seveda ga prodam z vsem, kar sem tudi jaz dobila v paketu, z vsemi krtačami, nastavki, navodili, vse kot je bilo ob nakupu..

tu pa je cel moj oglas http://www.bolha.com/oglas383881149/parni-sesalnik

Hvala vsem zainteresiranim, lp

Lee Ann

Temo je spremenil(a) Lee Ann dne 29. maj 2010 14:08

Lee Ann  

član od: 11.2.2006

sporočila: 90

29. maj 2010 14:11

Če se kdo odloči in ne bi mogel sam prit iskat, dam polovico za stroške dostave, če bi se dogovorili za paketno dostavo.. Sama namreč že težko vozim, saj sem le par dni pred rokom Lee Ann

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti