Kje kupiti?

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

18. jun 2012 17:24

Jaz pa imam bolj nekuharsko vprasanja, in sicer me zanima, ce kdo ve, kje bi se dalo dobiti mosko usnjejo torbico, tisto za okoli pasa. Mi to imenujemo tudi "banana".

Obstaja tudi iz platna, ampak jaz bi potrebovala usnjeno, crno in s tremi zepki (spredaj en majhen zepek, zadaj en malo vecji zepek in na sredini najvecji zepek ter ti zepki se odpirajo na zadrgo). Upam, da sem napisala dovolj razumljivo.

 

Iscem to torbico ze kar nekaj casa (za darilo), ampak je enostavno nikjer ne najdem.



urska

Sporočilo je spremenil(a) ursus_le dne 18. 2012 17:25

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

19. jun 2012 8:05

SUZANAZ, hvala za link, ampak kolikor sem preiskala, nisem nasla tistega kar iscem.

Vanja, tudi tebi hvala za link, ampak ko stisnem tvojo povezavo, mi zapise sledece sporocilo:

Unfortunately, access to this particular item has been blocked due to legal restrictions in some countries. We are blocking your viewing in an effort to prevent restricted items from being displayed. Regrettably, in some cases, we may prevent users from accessing items that are not within the scope of said restrictions because of limitations of existing technology. Please accept our apologies for any inconvenience this may cause, and we hope you may find other items of interest on eBay.

 

Upam, da se najde se kdo s kaksnim predlogom , ker torbico iscem ze kar nekaj casa (ta, ki je trenutno v uporabi, je ze cisto na koncu svojih moci in sem jo pred vec kot 5leti kupila v eni trgovini s torbicami, sedaj pa se jih nikjer ne najde ... platnene, ki so bolj sportni tip, se se najde, usnjenih pa sploh ne).

urska

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

19. jun 2012 8:11

Vanja, sem se malo prebrskala po eBayu in sem nasla to torbico, ki si jo ti nasla ... je sicer podobno temu kar iscem, ampak ne popolnoma. Tisto, ki jo jaz iscem, je bolj elegantna na pogled in tudi manj robusta (predvsem, ker ni namenjena za potovanja, temvec za vsakdanjo rabo - torej hramba denarnice, kljucev, papirjev za avto ipd.).

urska

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

24. jun 2012 10:08

a ve kdo kje bi lahko kupil ''počasni kuhalnik'', nevem kako se mu pravilno reče ( v ang. je slow cooker)

mali kuhar

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

24. jun 2012 10:31

u, ja! to pa tud mene zanima ;)

Mamka Bršljanka

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

24. jun 2012 10:53

Pasaža Maximarketa ima trgovino z zadevami iz tv-prodaje, morda ga najdete tam.

Viva Meier

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti