Likalnik pokvarjen, kakšnega naj kupim?

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

16. jun 2011 14:21

Tudi jaz kupujem nov likalnik. Ker pa zelo nerada likam bi potrebovala takega, ki bi likal sam.

reza

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

18. jun 2011 9:45

Takšnega 'samohodnega' si vsaka gospodinja želi ;)

Drugače pa meni najbolj paše likat na klasični likalni deski, ker lahko srajce, bluzice in kakšne oblekice preprosteje in hitreje zlikam kot na mizi. Je pa zanimivo, da imam sedaj, ko sem kupila nov likalnik malo večje veselje do peglanja. Sicer pa moram priznat, da zelo malo likam, ker se da veliko stvari zložiti takoj, ko ji poberem s štenderja.

Lopatka

valikaben  

član od: 31.12.2008

sporočila: 161

22. jun 2011 7:26

Lopatka, prodajalki, ki ti je rekla, da je razlika med likalnikom in parno postajo v količini vode, povej naj neha prodajat stvari za katere nima pojma!

pri parni likalni postaji je para pod pritiskom, to so v bistvu prof.likalniki...

valikaben

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

22. jun 2011 8:02

Zaradi takih prodajalcev pol nastane problem pr kupcu.Pač nekateri nasedejo temu,da je pač npr.razlika v količini vodi.V resnici pa nima tisto kar si je želela.Isto velja za velike gospodinjske aparate.Se spomnem pred leti,ko je Gorenje delalo pralne stroje z 400 obr.Pa ga je marsi gdo kupu ko ni vedel.In poznam primere,da je blo tako slabo ožeto,da je iz perila enostavno kapljala voda.Tak da lahk vidimo,kakšne prodajace imamo.Sam da prodajo in zaslužijo.Res je treba bit pozoren.Sej ne pobiramo denarja po cesti,da bi ga kr tko brez veze razmetaval.

 

Lp Miele

Miele

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

22. jun 2011 8:07

Se strinjam z obema :)

Lopatka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti