Likalnik pokvarjen, kakšnega naj kupim?

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

8. jun 2011 9:02

Jaz sem vprašala prodajalko kakšna je sploh razlika med navadnim peglznom in parno postajo (vsaj tisto nižje cenovno) in je rekla, da je praktično razlika samo v tem, da ti ni potrebno tolikokrat vode dotočit. Sicer pa ne bom ničesar trdila, ker parne postaje še nikoli nisem preizkusila, mislim pa da če kupiš malo boljši navaden likalnik nimaš kaj zgrešit.

Sem pa likala tudi z Boschevim navarnim likalnikom (novim) in mi ploskev ni bila tako všeč, čeprav imajo patent na to posebno ploskev.

 

LP

Lopatka

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

8. jun 2011 15:32

Tudi jaz sem kupil parno postajo od Bosch.In sem z njo več kot zadovoljen.Likalna ploskev je iz fajnega materijala.Kr drsi sem in tja po oblačilih.Jo neb za nč zamenju.Prej sem imel od Delfina,pa ni bla fajn,ko je vode zmanjkalo sm mogu počakat da se ohladi,in šele nato odpret ventil in dolit vodo.Pr Boschevi postaji,pa lahk vodo skoz med likanjem dolivam.Res odlična zadeva.Priporočam!

 

lp Miele

Miele

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. jun 2011 16:01

Saj dolivanje vode med likanjem omogoča več teh parnih postaj, novejše skoraj vse, vsaj jaz lahko trdim za philippsovo, ker jo imam že nekaj let in res odlično služi.

Mamamia

mamamia

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

8. jun 2011 21:00

naročila sem bosch parno postajo. Bi prilepila povezavo, pa mi nikakor  ne uspe. Ne vem kako, da ne, saj včasih s tem ni bilo težav. LP

kleo

Yolanda  

član od: 24.2.2006

sporočila: 14

8. jun 2011 21:20

Tole Philipsovo parno postajo sem danes naročila v mercatorjevi spletni prodajalni. Do jutri je na spletno ceno (akcija) še dodatnih 15% popusta za spletni nakup. Prej pa sem si ga podrobno ogledala v trgovini. 

http://trgovina.mercator.si/webapp/wcs/stores/servlet/Pro

 

lp

Yolanda

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

13. jun 2011 14:32

da ne odpiram nove teme, likalnike že imamo, kakšno likalno desko pa uporabljate, oziroma na kom likate?

Meni se je stara po dolgotrajnem sodelovanju odpovedala. Všeč mi je bila , ker je bila malo širša, tako, da bi tako imela tudi sedaj.

Hvala za vsak nasvet,

lp,

 

anitram1

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. jun 2011 14:43

Odvisno, kakšenkrat na sosedovem hrbtu, drugič na sestrinem, včasih pa kar na glavi kakšnega mimoidočega. Na kom pa ti likaš?

nola

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

13. jun 2011 15:23

Anitram1, saj veš - stil je važen. Sicer pa tisti, ki ne likamo na sosedovem hrbtu, drugič na sestrinem, včasih pa kar na glavi kakšnega mimoidočega, likamo na likalnih deskah različnih dimenzij, nekateri kar na navadni mizi, videla sem tudi, da nekateri likajo kar na manjši klubski mizici itd itd. Jaz npr.,  imam doma precej široko likalno mizo, ki je že starejšega datuma in še vedno zelo stabilna, pa tudi s prevlekami ni problema, saj jih imajo vsake toliko v Hoferju.

 

Lep dan še naprej.

rrr

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. jun 2011 8:05

Sem čisto zadovoljna z navadno širšo, kupljeno enkrat v eni akciji v sparu, prevleke v treh letih še nisem zamenjala, ker ni bilo potrebe, jih pa tudi imajo na zalogi. Nisem prav nič komplicirala, kaj naj bi še imela zraven. Prej sem imela eno podedovano od mame, ravno takih dimenzij.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti