Oblačilni reporta za pomlad 2010

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

26. apr 2010 12:20

Pa še kratko poročilo z naše podelitve diplom. Nisem taka izvedenka za modo kot nekatere tu gor, lahko pa rečem, da so/smo bili večinoma vsi zrihtani, mogoče dve ženski in dva moška v kavbojkah. Velki moških- fantov je bilo v oblekah in celo s kravato, nekateri pa sao v srajcah. Ženske so nektere imela krila, nekatere kostimčke s krilom ali hlačami. Parim se je celo videlo, da so bile pri frizerju. Sama sem po nasvetu Vendy iskala oblekico, ampak je nisem našla; so jih imeli, ampak nobena mi ni bila preveč všeč, tako, da se nisem odločila za nakup, ker bi jo potem samo enX obleklca. Sem si pa kupila blazer. Ta mi je pa tako všeč in mi ni žal , da sem ga kupila. Podalitev mi je bila všeč, kratka ne razvlečena; pričakovala sem litanije pa nezadovoljne obraze. Zdelo se mi je, da je večina zadovoljna, vsaj jaz sem bila pa tudi nasmejana. Z vseh strani se je bliskalo od fotičev. Nekateri so priperjali sabo tudi stare starše, se mi zdi, da se so bili ti še najbolj ponosni! [sreca] katti

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. apr 2010 13:07

rimljanka je napisal/a:

naor je napisal/a:
Malomarno v tem smislu, da je prišel naravnost s faksa ali pa službe ali pa s popoldanskega sprehoda.Zame je obisk predstave še vedno povezan z obredom.Da si uredim lase, se našminkam in odišavim in oblečem oblačilo, ki ga ne gulim petek in svetek.Pa nisem staromodna, ampak to so ustanove, ki v meni zbujajo spoštovanje. naor

Ne boš verjela, ampak eni res pridejo/mo direktno iz službe. Po tvoje naj torej ne gremo v gldališče, če si vmes ne moremo vzeti časa za lepotičenje? Veš, eni imajo/mo pač tako življenje........

rimljanka

 

Meni se zdi tole za lase povlečen izgovor. Če imaš predstavo takoj po službi, se oblečeš za v službo nekako temu primerno, saj veš, da ne greš takoj domov. Temu se enostavno reče planiranje.

Črne hlače ali krilo, zgoraj lepo bluzico ter jakno, ki jo pred odhodom v gledališče ali slečeš ali zamenjaš za drugo jakno. Bolj primerni čevlji so prav tako lahko v rezervi, spravljeni v avtu ali pod pisarniško mizo delovnega mesta. Prepričana sem, da ima skoraj vsaka ženska v torbici šminko, da se malo popravi, če je treba. Za tistih parkrat, ko je treba iz službe direkt v gledališče, pa se spravi še puder in mogoče malo kreme v mini vrečkico in v torbo.

Ja, nobenega razluga ni, da bi se oblekli za v gledališče tako, kot za na tržnico.

 

Vanja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

26. apr 2010 13:23

Nisem rekla, da pridem v trenerki, vraga. Samo komentirala sem, da jih pač mnogo gre v gledališče iz službe. Nikjer nisem napisala, da pač taki pridejo neurejeni, konec koncev se človek za v službo menda uredi. Pa čeprav brez pudra.

In, ja, tudi za ob 10. ali 19.30 se pride v gledališče iz službe. Mnogi pa so takrat še v službi.

 

rimljanka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. apr 2010 15:01

P še ena vesela novica, vsaj zame. Izgleda, da bodo dizajnerji prešli z okroglo oblikovanimi konicami čevljev spet na špičaste. Meni tisti na okroglo oblikovani delujejo po "staromamino" . Sorry, oma.

Zdaj morajo samo pete znižat na 7,5 cm (3 inče), potem bomo pa naredili eno veselico! Meni je tistih z 10+cm petami dovolj!

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

26. apr 2010 15:08

Jaz pa špičakov ne maram ---

Vanja, a je kje mesto, kjer se najde za vsakogar nekaj???

mamamia

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. apr 2010 15:19

mamamia je napisal/a:

 

Vanja, a je kje mesto, kjer se najde za vsakogar nekaj???

mamamia

mamamia

 

O, ja, je! Ti samo k meni pridi!

Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. apr 2010 9:54

Draga rimljanka, lepo prosim, nikar ne bodi no huda.Vse, kar sem hotela reci je, da moramo imeti do posebnih priloznostih tudi spostljiv odnos, ki ga pokazemo s tem, da se primerno uredimo.Res ne vzemi osebno, saj niti ne vem, kako se obleces za v sluzbo.Ce si v kostimu in se potem samo se malo nasminkas, pa si prava za v gledalisce.Mislila sem na to, ko se nekateri pojavijo v kaksnem raztegnjem puloverju...Da ne davim dalje. Lepo se imejte, kamorkoli ze greste. Se opravicujem,ker trenutno ne premorem sumnikov! naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. apr 2010 8:36

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

P še ena vesela novica, vsaj zame. Izgleda, da bodo dizajnerji prešli z okroglo oblikovanimi konicami čevljev spet na špičaste. Meni tisti na okroglo oblikovani delujejo po "staromamino" . ... Meni je tistih z 10+cm petami dovolj! [cevlji-rumeni]

[cevlji-rdeci] Vanja
Kot sem uspela do sedaj prečekirati sezono fall 10/11 in zdaj bo kmalu že resort 11, se vračajo fazone, ki smo jih nosile na začetku 90-ih let. Velja za oblačila in čevlje. Vendelina jr.

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

28. apr 2010 9:02

..................pa kolk je bilo opaziti, dekoltei se zopet vračajo ( saj so itak zmeraj moderni, vsaj pri polovici populacije ).

ežoj

neznan uporabnik

28. apr 2010 11:19

He he.. ena polovica polovica populacije itak zasanjano vidi dvojno..torej dve polni luni, obrobljeni s čipko..kaj češ lepšga?! Kar se pa tiče kolobarjenja v modi..: nič stran metat, se trendi tako hitro obračajo, da četudi imaš nonstop isti stil, si vsake toliko hiper moderen. Kaj bi se torej pretirano obremenjevali? Madonca, je še hujše kot v kulinariki, pred nekaj(ne mnogo) leti je bila hit življenja rukola, danes je čemaž, predvidevam, da bodo jutri koprive.. (ne dovolim, da mi pulijo denar press) japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti