Kam poleti?

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

12. apr 2011 16:01

Še dve strani, kjer se da najti kaj ugodnega: otel.com in trivago.com, edreams in expedia obvezna. Za Azijo pa še agoda.com. Saša

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

12. apr 2011 16:06

Malo iz lenobe, malo iz navade, predvsem pa zaradi prekrasnega morja in prijateljev že leta in leta hodim na poletne počitnice na isti konec (Murter). Da ni dolgčas, pa službena potovanja, če je le mogoče, podaljšam za dan ali dva in na ta račun vidim kar nekaj sveta, tudi kraje, v katere sicer ne bi nikoli šla - pa mi tudi še nikoli ni bilo žal. Res, če le zmoreš, so potovanja najboljša investicija, saj tega, kar ti dajo, ne moreš izgubiti.

Tako bosta letos za začetek na sporedu Washington in Oregon, oboje z avtom.

Sonja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

12. apr 2011 16:18

Sonja, potem sva se pa zagotovo že kdaj videli, ker sem tudi jaz vsako leto tam :) Mi vedno kampiramo. Se strinjam, da je morje res prekrasno, pa jutranji pogled na Kornate ... komaj čakam, da spet gremo!

 

saša

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

12. apr 2011 16:23

limnol je napisal/a:

Malo iz lenobe, malo iz navade, predvsem pa zaradi prekrasnega morja in prijateljev že leta in leta hodim na poletne počitnice na isti konec (Murter). Da ni dolgčas, pa službena potovanja, če je le mogoče, podaljšam za dan ali dva in na ta račun vidim kar nekaj sveta, tudi kraje, v katere sicer ne bi nikoli šla - pa mi tudi še nikoli ni bilo žal. Res, če le zmoreš, so potovanja najboljša investicija, saj tega, kar ti dajo, ne moreš izgubiti.

Tako bosta letos za začetek na sporedu Washington in Oregon, oboje z avtom.

Sonja
Limnol a se ti hecaš, Washington in Oregon v tej recesiji. Priznaj, da se hecaš ali pa provociraš tisto veliko veliko večino Slovencev, ki letos ne bo imela denarja niti za Savo it, kaj šele kam drugam. Niso fajni časi v katerih živimo, res ne, ko ljudje pravijo, da gre še ves regres za hrano, otrokovo izobraževanje, semena za vrt in plačilo položnic. Kakšen dopust neki! violy

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

12. apr 2011 16:39

violy, če bi dobro prebrala, ne pa kar planila, bi videla, da gre limnol službeno v Ameriko in bo potem še za dan ali dva podaljšala bivanje, da si kaj pogleda. No, pa tudi, če bi šla privat, se nas v bistvu nič ne tiče, kaj s svojim denarjem počne. Jaz niti ne poznam nobenega, ki zaradi tega, ker je sosed brez službe ostal, sam pa jo še ima, ne bi šel na dopust. Zaradi tega še ni slab človek, a ne? Ognjič

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

12. apr 2011 16:55

Ognjič je napisal/a:
violy, če bi dobro prebrala, ne pa kar planila, bi videla, da gre limnol službeno v Ameriko in bo potem še za dan ali dva podaljšala bivanje, da si kaj pogleda. No, pa tudi, če bi šla privat, se nas v bistvu nič ne tiče, kaj s svojim denarjem počne. Jaz niti ne poznam nobenega, ki zaradi tega, ker je sosed brez službe ostal, sam pa jo še ima, ne bi šel na dopust. Zaradi tega še ni slab človek, a ne? Ognjič
Ognjič, limnol bo razumela kaj sem s tem mislila, brez skrbi in tudi ve, da jo kolegi ne napadajo oziroma planejo.Aja, službeno, potem se pa službeno še podaljša za par dni z dopustom. Ja zanimivo. Če gre privat in se nas nič ne tiče, potem pa ne vesoljni Sloveniji na formu pisat kam gre. Ne nisi slab človek, če greš na dopust, ampak v teh časih, ko jih ogromno nima za kruh in to ne po svoji krivdi, je pa sorčy neokusno, zelo neokusno pisat da greš v Washington in Oregon (službeno ali privat). Ja, službena potovanja so danes res zelo pogosta, vedno bolj, pa dodatki za dnevnice, ja, pa pisanje na kulinariko med službenim časom, ja zanimive službe, ja. violy

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

12. apr 2011 17:01

Ognjič - planil, kdo, kaj ?????? violy

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

12. apr 2011 17:04

violy, je že okej, ne bova zdaj lepega vzdušja v tej temi pokvarili. Le namignem ti lahko, da tudi izbrisan post ni popolnoma izbrisan. Ognjič

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4734

12. apr 2011 17:07

No, zdaj sta moja zgornja posta brez pomena, ker je violy tudi svojega drugega brisala, ne samo onega, ki je letel na limnol. Kot je videti, ji je to običajna praksa. Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 12. 2011 17:09

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

12. apr 2011 17:11

dostikrat se kaj zelo ugodnega po svetu najde tudi na http://www.venere.com/

 

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti