Kam poleti?

neznan uporabnik

12. apr 2011 17:18

Violy-tožibaba. To je grdo delat.

 

Multivitamin

multivitamin

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

12. apr 2011 17:22

Ne bom več smetila po tej temi in forumu, ne bom pa mirno gledala kolegice, ki med službenim časom piše na kulinariko in se zabava, potem pa se pred šefi dela garačka. Semper fi! violy

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4736

12. apr 2011 17:25

violy je napisal/a:
Ne bom več smetila po tej temi in forumu, ne bom pa mirno gledala kolegice, ki med službenim časom piše na kulinariko in se zabava, potem pa se pred šefi dela garačka. Semper fi! violy
Ja, pa zakaj se vendar tukaj razpihuješ in moriš ljudi? Pojdi k šefu, šefici, sodelavki v fris pljuni...in nehaj svojo zlobo stresat tukaj. Direkt povej v službi, če ti kaj ne paše. Ognjič

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5191

12. apr 2011 17:30

he he he, violy, pa ne da tudi ti še garaš v službi?

Sonja

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

12. apr 2011 17:32

@violy, ves kaj, daj odrasti prosim! Zakaj smetis temo, ki jo vecina od nas z zanimanjem bere?

Ce imas kaj proti mamimii, ji to povej osebno!

Nena-morje

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

12. apr 2011 17:32

Ognjič je napisal/a:
violy je napisal/a:
Ne bom več smetila po tej temi in forumu, ne bom pa mirno gledala kolegice, ki med službenim časom piše na kulinariko in se zabava, potem pa se pred šefi dela garačka. Semper fi! violy
Ja, pa zakaj se vendar tukaj razpihuješ in moriš ljudi? Pojdi k šefu, šefici, sodelavki v fris pljuni...in nehaj svojo zlobo stresat tukaj. Direkt povej v službi, če ti kaj ne paše. Ognjič
Ognjič ali sem se jaz vate kaj vtikala? Ti si se vame! In jaz sem ti povedala, za kaj je šlo in kaj zdaj hočeš? Če se tebi zdi normalno, da nekdo med delovnim časom piše na forum poste in ne naredi vsega, kar bi moral, potem se pa pred šefom še dela, kako gara, in zato šef ostale nadere, zakaj ni do časa narejeno, ampak ostali delamo in tudi njo vidimo, da naskrivaj piše na forume. Če je to tebi v redu in da sem jaz zlobna, ker mi to ni všeč, potem pa ne vem, kakšna merila imaš. Sploh smo pa to potem reševali preko ZS in bomo jutri v službi - zato sem zbrisala poste in povedala, da ne želim smetit s tem, ampak ti ne odnehaš in ne odnehaš, pa sploh ne veš za kaj gre. violy

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

12. apr 2011 17:34

Nena-morje je napisal/a:

@violy, ves kaj, daj odrasti prosim! Zakaj smetis temo, ki jo vecina od nas z zanimanjem bere?

Ce imas kaj proti mamimii, ji to povej osebno!

Nena-morje
Nena, kdo je pa omenjal mamamiio? Je niti ne poznam in ne, ne gre za njo, da ne bo pomote! violy

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

12. apr 2011 17:42

violy je napisal/a:


Ognjič ali sem se jaz vate kaj vtikala? Ti si se vame! In jaz sem ti povedala, za kaj je šlo in kaj zdaj hočeš? Če se tebi zdi normalno, da nekdo med delovnim časom piše na forum poste in ne naredi vsega, kar bi moral, potem se pa pred šefom še dela, kako gara, in zato šef ostale nadere, zakaj ni do časa narejeno, ampak ostali delamo in tudi njo vidimo, da naskrivaj piše na forume. Če je to tebi v redu in da sem jaz zlobna, ker mi to ni všeč, potem pa ne vem, kakšna merila imaš. Sploh smo pa to potem reševali preko ZS in bomo jutri v službi - zato sem zbrisala poste in povedala, da ne želim smetit s tem, ampak ti ne odnehaš in ne odnehaš, pa sploh ne veš za kaj gre.

violy

 

Res je, odrasti. Povej to njej (komurkoli že), ali pa šefu/šefici, ne pa tukaj jokcat kot ena pubertetnica.

In če gre nekdo v Oregon al pa na Mars, je to njegova stvar. Jaz vem, da letos sigurno ne, ko bom imela pa denar, bom šla pa kamorkoli se mi bo zahotelo. Sicer pa potovanja tudi niso takooo zelo draga zadeva. Živimo v svetu, v katem lahko s svojim denarjem vsak počne kar hoče. In če je pridobljen na legalen način, nimam nič proti. Treba se je sprijaznit, da imajo eni več, drugi pa manj. Jaz nimam problemov s tem, čeprav sem med slednjimi.

Itak je pa foušija slovenski nacionalni šport, a ne

JJ

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

12. apr 2011 18:48

Turo orbitz je uporabna stran. Mamamia

mamamia

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4877

12. apr 2011 18:49

Vrnite se prosim na temo o dopustu. Privat zadeve se pogovarjajte po ZS prosim!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti