Koliko brisač?

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. jan 2010 12:59

Vendelina jr. je napisal/a:
Tanjika82, je pač tako, da večina mladih žensk, ko začne skupno življenje, fino pretirava z gospodinjstvom. Pač hormoni vozljajo v napačno smer in ženska hoče na vsak način narediti najlepše gnezdo in potem ves čas čisti in pospravlja....in potem s tem tempom postane hitro zoprna babnica, ki leta po hiši s cunjo sem ter tja, fant se pa iz prijaznega mladinca sprejme v zdolgočasenega tipsona, ki pred podvijano žensko s cunjo beži k frendom, kjer žulijo pir in se čohajo po trebuhih....

Vendelina jr.

......... in se pogovarjajo o ženskah, ki niso zoprne babnice, ki letajo po hiši s cunjo.........

ežoj

neznan uporabnik

18. jan 2010 13:43

Je pa še ena variacija, Ežoj: naložiš dotični toliko dela, da se ven ne vidi in potem si frej in imaš krasen izgovor, da je baba tečna... To počnejo taki, jaz jim pravim zadojeni, katerim so mamice rit odnašale in v bistvu ne obvladajo žensk, pač pa skrbijo za svoje udobje, hodijo po svetu in šarmirajo (ne boš verjel, kako nekatere ženske padajo na take, ki bežijo od doma!) Za tapravim moškim ni potrebno cele dneve pucat, on ve kdo in za kaj je na svetu. Aja, brisače! Če se do čistega umiješ in mokro brisačo razgrneš, da se posuši, je menjavanja bistveno manj. Mi jih menjamo po potrebi (in ne po opravljanju(!) potrebe), posteljnino pa vsako nedeljo zvečer, tako da med svežimi, dišečimi in zlikanimi rjuhami štartamo v nov teden. Pomaga. japaja

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

18. jan 2010 13:54

Huh pri nas se pa brisače perejo vsak drugi dan,poleti celo vsak... Je namreč tako,da nas trenutno v večini 6+ to da je treba vsak dan v hlev pa h konjem in da po tuširanju niso ravno briljantno lepe. Ponavadi se tiste po tuširanju dajo sušit na radiator pa se uporabijo kot podlaga za stopanje izpod tuša pa v deževnih dneh za brisanje psa v večini pa grejo po uporabi v pralni stroj. Edino tista za roke se menja tja na 3 dni...ja tako to je... Roncolino

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

18. jan 2010 14:08

Da daš isto brisačo, s katero se brišeš, potem na tla pred tuš? Pa za brisanje psa?

Za oba namena imam jaz posebne brisače. Ker to mi pa ne sede, četudi je oprana na 95 stopinjah, da bi se brisala v isto brisačo, pokaterihodim, kaj šele, da bi psa z njo fortirala... Pa obožujem našega psa, ampak vseeno...

 

Mamamia

mamamia

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

18. jan 2010 14:10

Neko nepisano pravilo pri meni je, da:

- imam posebne (debelejše) brisače, namenjene, da se na njo stopi, ko zlezemo izpod tuša;

- nikdar in nikoli brisače niti perila ne sušim na radijatorjih;

 

Pozdravček!

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

18. jan 2010 14:38

mamamia je napisal/a:
Ker to mi pa ne sede, četudi je oprana na 95 stopinjah, da bi se brisala v isto brisačo, pokaterihodim, mamamia
Čakaj,polovica foruma piše,da brisače menjajo po večkratnem brisanju,jaz pa najbol malomarno ker 1x uporabljeno birsačo položim na čista tla in stuširana stopim nanjo,da se voda vpije nanjo in jo potem vržem v stroj. Zanimivo Roncolino

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

18. jan 2010 14:48

Da bi se jaz in moj pes brisala z isto brisačo ? to pa nikoli. Engie

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

18. jan 2010 14:57

Ne razumem zakaj se brisača ne bi posušila na radiatorju.Pri nas se pri tuširanju vzame sveža brisača,tista posušena od prejšnjega dne pa se porabi,da stuširan stopiš nanjo.Potem pa se le ta da v pranje.Vse brisače pa perem na 95 st.Za psa uporabljamo stare,že zrabljene brisače,ki jih perem posebej,v starem stroju v kleti.V njem perem tudi delovna oblačila. Majdina

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

18. jan 2010 15:03

Brisače perem 2x na teden. Zamenjam jih po vsakem tuširanju, tiste za obraz in roke pa tudi menjam vsak dan (imam tiste ta male). Jih pa perem na 60 stopinj. Pes ima svoje brisače (to so take, ki so nam že odslužile) in so samo za psa. Pred tušem na tleh imam preprogo (pralno), ki jo tudi operem 1x na 14dni. Lizzie Sporočilo je spremenil(a) Lizzie dne 18. 2010 15:04

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

18. jan 2010 15:20

No ja, vsak po svoje, jaz recimo si ne predstavljam, da bi po tuširanju, ko si tudi intimne dele obrišem, pa naslednjič si bom v isto obrisala obraz po tuširanju ... hm ... ali med menstruacijo ... Jaz jih perem precej pogosto. Pa tudi podobno kot pri Roncolino je pri nas - če se po obisku hleva še tako dobro stuširaš, malce vonja še ostane - brisače torej posušim na robu banje, potem pa romajo v stroj. Ne perem jih na 95 stopinj ampak na manj (40 ali 60), za okolje pa skrbim na druge načine. Aja, pa mehčalca že dolgo ne uporabljam več.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti